Ժամը 10-ից լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 30-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Չարենցի 1-ին և 2-րդ նրբանցքների սեփական տներ մասնակի, Չարենցի փ. 125-153 սեփական տներ, Վարդանանց փ. 22 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սևաստոպոլյան փ. 67/4 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բարբյուսի փ. 31-62/1 սեփական տներ, Սեպուհի փ. 18-20 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-15:00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ Չարենցի, Կեչառիսի, Օրբելի եղբայրների, Մագիստրոսի փողոցներ, «Ռոսիա», «Գրողների տուն» և «Կեչառիս» հյուրանոցային համալիրներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Ծաղկաձորի քաղաքապետարան, Հայփոստ, «Արարատբանկ» ընկերություն,
11:00-15:00 Հրազդան քաղաք՝ թիվ 3, 9, 12, 17, 18, 19, 25, 26, 30, 98 շենքեր, Մաքրավան թաղամասի դպրոց, Նոր մաքրավան թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,