8 ժամ ջուր չի լինելու. Հասցեներ
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված ս.թ. նոյեմբերի 8-ին ժամը 12:00-20:00-ն կդադարեցվի Հաղթանակ թաղամասի 1-5 փողոցների և նրբանցքների ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված ս.թ. նոյեմբերի 8-ին ժամը 12:30-18:00-ն կդադարեցվի Պ. Սևակ 1-1/4 շենքերի, Զ. Սարկավագի 1-1/5, 3, 3/2 տների ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված ս.թ. նոյեմբերի 8-ին ժամը 13:00-18:00-ն կդադարեցվի Մալիշկա գյուղի 7, 10, 12, 14, 15, 16, Կենտրոնական փողոցների ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված ս.թ. նոյեմբերի 8-ին ժամը 11:30-19:00-ն կդադարեցվի Մեծամոր քաղաքի ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված ս.թ. նոյեմբերի 8-ին ժամը 10:30-16:00-ն կդադարեցվի Սերո Խանզադյան փողոցի և Հին Նորքի ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված ս.թ. նոյեմբերի 8-ին ժամը 10:30-16:00-ն կդադարեցվի Քանաքեռ 1-6, Զ. Սարկավագ փողոցների և նրբանցքների, Ֆանարջյան, Աղասի փողոցների ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված ս.թ. նոյեմբերի 8-ին ժամը 10:00-20:00-ն կդադարեցվի Աէրացիա թաղամասի և Շիրակի 40-96 տների ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված ս.թ. նոյեմբերի 8-ին ժամը 10:00-18:00-ն կդադարեցվի Շարուր փողոցի ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարի վերացման աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. նոյեմբերի 7-ի ժամը 17:00-ից մինչև նոյեմբերի 8-ը 20:00 կդադարեցվի Արարատի մարզի Մասիս քաղաքի 5-րդ փողոցի և Կայարան թաղամասի ջրամատակարարումը: