Հունվարի 26-ի հոսանքազրկումների մասին
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 26-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նազարբեկյան թաղ․ 41, 43, 44, 48 շենքեր և և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Ամիրյան փ. 10, 12 շենքեր, Մաշտոցի պող. 20 շենք, Բուզանդի փ. 45-55 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա.Խաչատրյան փ. 24/1-26/3 շենքեր, Բաղրամյան 1-ին փակ․ 4, 15 շենքեր, Սարյան փ. 4 շենք, Մոսկովյան փ. 36-40 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 65 դպրոց, Ֆրունզեի փ․ 60ա շենք, Բագրատունյաց պող․ 53 շենք, Ֆրունզեի, Լ․Խաչիկյան, Թ․Սարյան, Զ․Եսայան, Ս․Սարգսյան փողոցների առանձնատներ, Արշակունյաց պող․ 119, 186, 194, 194/3, 200, 204, 206, 208, 210, 214/3 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Աշտարակի քաղաք՝ Նարեկացի, Վ.Պետրոսյան, Ն.Աշտարակեցի, Զ.Անդրանիկ, Ոսկանյան, Թամազյան, Ս.Շահազիզի, Տերյան, Շիրազի և Շահնազարյան փողոցներ,