Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 13-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Դավիթաշեն 2, 3, 4 փողոցներ, Կուրղինյան փ. 21/2 շենք, Կուրղինյան նրբ․ 11 շենք, Շրջանային փողոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ Հովհաննիսյան թաղամաս 24/1, 24/2, 24/3, 27, 28, 29, 50 շենքեր, Նարեկացի թաղամաս 31, 32, 33, 37, 44 շենքեր, «Երևան Սիթի» սուպերմարկետ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Աբովյան փ. 3/1, 3/2 շենքեր, Բելյակովի փ. 3, 5, 9 շենքեր, Պուշկինի փ. 4, 6, 8, 10 շենքեր, Նալբանդյան փ. 15ա շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 29/2-31 շենքեր, Քանաքեռ 12 և 13 փողոցների առանձնատներ, Կաշեգործների փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,