Քաղաքում ժպիտները շատանում են. վերաբացվել է ԱՄԻՕ ԲԱՆԿԻ «Արցախ» մասնաճյուղը
Թվային ժպիտով բանկն արդեն ավելի մոտ է քեզ: Ոգևորված ներկայացնում ենք ԱՄԻՕ ԲԱՆԿԻ նոր՝ վերաբացված «Արցախ» մասնաճյուղը, որն այժմ ավելի ժամանակակից է և ընկերասեր:
Նորաբաց «Արցախ» մասնաճյուղն իր դռներն է բացել հաճախորդների առջև Երևանում, Էրեբունու փողոց 23 շենք, 73 և 74 տարածքներ հասցեում:
Այցելությունը բանկ պետք է լինի հաճելի և չպարտադրող, իսկ ԱՄԻՕ ԲԱՆԿԻ նորաբաց ՙԱրցախ՚ մասնաճյուղը ֆինանսական գործարքներ կատարելու համար առաջարկում է հարմարավետ և նորարար պայմաններ: Առաջին և հաջորդ բոլոր այցելությունների ժամանակ մեր հաճախորդներին չի լքի հիացմունքի զգացումը:
ԱՄԻՕ ԲԱՆԿՆ իր հաճախորդներին է ներկայանում նոր թվային քարտով, և հատուկ ակցիայի շրջանակներում վճարումներ կատարելիս մինչև սույն թվականի մարտի 30-կարող ես ստանալ 5% քեշբեք սուպերմարկետներում, բենզագազալցակայաններում, ռեստորաններում անկանխիկ վճարումների դիմաց. ակցիայի մանրամասներին ծանոթացիր այստեղ