Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 15-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ավան՝ Նարեկացի թաղամաս 1Ա, 1Բ, 30, 35, 36, 40, 41, 42 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, 16 թաղ․ 36, 38 շենքեր, թիվ 310 մանկապարտեզ, թիվ 185, 188 դպրոցներ, Հովնաթան և Արմին Վեգների փողոցներ, Արարատյան 1-ին զանգված 15, 17 փողոցներ, Կուրղինյան փ. 1 փողոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Տերյան փ. 68 շենք, Կորյունի փ. 13, 13ա, 15 շենքեր, Վարդանանց փ. 22, 24, 24/2 շենքեր, Վրացյան փ. 73 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վաղարշյան փ. 22 շենք, Կոմիտասի պող. 39-41 շենքեր, Ադոնցի փ. 5-9 շենքեր, Տալբուխինի փ. 1 և 2 շենքեր և թիվ 7 դպրոց,
10:00-13:00 Սուրենավան գյուղ մասնակի,
10:30-12:30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Արսենյան, Նարեկացու, Շահումյան, Անդրանիկի փողոցներ մասնակի, 26 Կոմիսարների փողոց, Նորավան թաղամաս մասնակի, Սյունիքի փ. 4, 9, Համբարձումյան փ. 6 , Այգեձորի փ. 2բ, Պռոշյան փ. 67 առանձնատներ, Երևանյան խճուղի մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վայք քաղաք՝ Ազատության, Երկրաբաների և Վ․ Համբարձումյան փողոցներ մասնակի,