Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 6-րդ զանգ.՝ Շոպրոնի փ. 6, 10, 12 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շոպրոնի 2-րդ նրբ. 8 շենք, Շոպրոնի 3-րդ նրբ. 3, 4, 5, 6, 7 շենքեր, Լևոն Սարգսյան փ. 1, 2, 3, 5 շենքեր, Գայի պող. 38, 40, 42, 44, 46 շենքեր, Գյուրջյան փ. 62 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորաշեն թաղ. 41, 43, 44 շենքեր, Դավթաշեն գյուղ 3, 7, 8, 9 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 144 դպրոց, թիվ 133, 137 մանկապարտեզներ, Մայիսի 9-ի փ․ 4, 6, 8, 9, 9ա, 11, 11ա, 10, 12, 13, 15 շենքեր, Մանանդյան փ․ 1, 1ա, 1/2, 1/3, 3 շենքեր, Նիզամի փ․ 1, 2, 55 շենքեր, Գ․Նժդեհի փ․ 13, 13ա, 13բ, 15 շենքեր, Վերին Շենգավիթ 1-ին և 2-րդ փողոցների առանձնատներ, Կատովսկու, Մուսայելյան, Օդեսայի, Պատկանյան, Մադոյան, Դոդոխյան, Հրազդանի, Նիզամի փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Վարդաշեն 2 փողոց 11-35, 4 փողոց 14-46; 5 փողոց 1-42; 7 փողոց 1-19; 9 փողոց 2-25 առանձնատներ,
11:00-17:00 Սայաթ-Նովայի պող. 11, 13, 15, 15ա, 18 շենքեր, Տերյան փ. 50, 52 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեստան 9 փողոց 67-105; 11 փողոց 7-227 առանձնատներ, Ուլնեցի 1-ին փակ. 1-5 շենքեր, թիվ 127 դպրոց,