Երևանի և 8 մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 21-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-15:00 Վարդաշեն 6փ․ 66, 68, 68/Ա շենքեր,
11:00-17:00 Մաշտոցի պող. 24, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 40ա, 42, 42ա շենքեր, Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4, 25, 27, 27ա, 29, 31, 31ա, 33, 38 շենքեր, Լալայանց (Հին Երևանցու) փ. 47ա, 57, 59, 61 շենքեր, Փարպեցու փ. 15-28 շենքեր, Կողբացու փ. 3, 30, 42, 49, 51, 53, 67, 75/5, 83 շենքեր, Պուշկինի փ. 31, 33, 35, 36, 42, 44, 46, 48 շենքեր, Տերյան փ. 1, 1/1, 3, 3ա, 4, 6, 8, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 28, 30, 32 շենքեր, Աբովյան փ. 3/2, 5/1, 11, 13 շենքեր, Սայաթ-Նովայի պող. 6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Օրբելի փ. 10/1-51 շենքեր, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 5-11 առանձնատներ, Ղափանցյան փ. 5/9-5/162 առանձնատներ, Անտառային փ. 51-190 շենքեր և 45-184 առանձնատներ, Սարմենի փ. 92-92/1 շենքեր և 74-86 առանձնատներ, Կոմիտասի պող. 59/6-61 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Ռուբինյանց փ. 14/1 շենք, Սոսեի փ. 2-6 շենքեր, Կաշեգործների փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 26/2, 28, 28/1, 30, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 36, 38, 40, 42, 43/1, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 50/5, 50/6, 54, 56, 58 շենքեր, Թոթովենցի փ. 3/3 շենք, Ն․ Ստեփանյան փ. 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 16/1, 18 շենքեր, Գայի պող. 21, 23, 25 շենքեր, թիվ 102, 250 մսուր-մանկապարտեզներ, թիվ 139 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,