17 ժամ ջուր չի լինելու բազմաթիվ հասցեներում
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ պլանային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. մարտի 14-ին ժամը 07:00-24։00 կդադարեցվի Լոռու մարզի Վանաձոր քաղաքի՝ Կ. Դեմիրճյան 2-13, 13ա, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32 շենքերի, 1, 2 նրբանցքների, անհատական տնատիրությունների, Խորենացի 1գ, 2, 2/1, 4, 6, 7, 8, 10 շենքերի, Բանյոյի 1, 2, 4, 6, 8, 10 շենքերի, Բաթումի 2, 3, 4, 5, 6, 12, 14, 15, 17, 19 շենքերի, 12-28 /զույգ/, 9-19 /կենտ/ անհատական տնատիրությունների և փակուղու, Գր. Լուսավորչի 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/1, 40, 41, 46, 49, 51, 52, 53, 54, 56 շենքերի, Տիգրան Մեծի 6-17, 21, 22ա, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 79 շենքերի, Մոսկովյան 3, 5, 10, 12, 14, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 54, 54/1, 56, 56/1, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 շենքերի, անհատական տնատիրությունների, ՋԷԿ-ի C6-3, C6-6, C6-8 և տնակների, Լազյան փողոցի և փակուղու, Շիրվանզադեի փողոցի, Տերյան 1, 2, 4, 6, 7, 12 շենքերի և փակուղու, Նժդեհի 1, 2, 3, 4, 6, 7 շենքերի, Մյասնիկյան 1, 3, 4, 6, 7 12, 14, 18, 23, 26 շենքերի, 10-36 /զույգ/, 11-23 /կենտ/ անհատական տնատիրությունների, 1, 2 փակուղիների, Մ. Գոշի փողոցի, Թատերական 2, 4, 6, 8 շենքերի, Թումանյան 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9ա, 9բ, 11 շենքերի, Շիրակացի 1, 3, 5, 7 շենքերի, Ֆրիկի, Գորկու, Ղուկասյան, Հյուսիսայինի փողոցների, Նալբանդյան 1 նրբանցքի, Երկաթուղայինների փողոցի և անհատական տնատիրությունների, Էլեկտրաֆիկացիայի թաղամասի, Նարեկացի, Թևոսյան, Չարենցի, Ադամյան,  Զաքարյան փողոցների, Լոռվա խճուղու, Զոր. Անդրանիկի 2-38 /զույգ/, 1-71 /կենտ/ անհատական տնատիրությունների, 1, 2 նրբանցքների, 3-դ փակուուի և 10 շենքի, Վարդանանց փողոցի, նրբանցքների և փակուղու, Լոռու մարզպետարանի, Վանաձորի քաղաքապետարանի, «Գուգարք» հյուրանոցի շենքերի, Ազատամարտիկների, Հերացի, Սանկտ  Պետերբուրգի փողոցների, Կամոյի 1-33 /կենտ/ 2-38 /զույգ/ անհատական տնատիրությունների, Ռ. Մելիքյան, Այվազովսկի, Արաբկիրի, Տպագրիչների փողոցների, Բանակի փակուղու, Բանակի 1-39 /կենտ/, 34-50 /զույգ/ անհատական տնատիրությունների, Միչուրինի 2-14 /զույգ/, 1-5 /կենտ/ անհատական տնատիրությունների, Դպրոցի 1-33 /կենտ/, 2-66 /զույգ/ անհատական տնատիրությունների, Աբովյան 2-20 /զույգ/, 3-23 /կենտ/ անհատական տնատիրությունների և փակուղու, Շիրակացի 2, 4 շենքերի, Սպանդարյան, Զորյան փողոցների, Նժդեհի փողոցի՝ իր նրբանցքներով, Նալբանդյան փողոցի անհատական տնատիրությունների, 5 շենքի, 3-րդ փակուղու, 2-րդ նրբանցքի, Նիզամի, Չերնիշևսկու, Մանուշյան, Կոմիտասի, Նար-Դոսի, Հ. Էմինի, Ն. Մառի, Պարոնյան, Իսրայել Օրու փողոցների՝ իրենց նրբանցքներով, Հալաբյան 1-27 /կենտ/ անհատական տնատիրությունների և նրբանցքի, Աղայան 1-39 /կենտ/, 2-46 /զույգ/ անհատական տնատիրությունների ջրամատակարարումը:
Ընկերությունը հայցում է սպառողների ներողամտությունը պատճառված անհանգստության և կանխավ շնորհակալություն հայտնում ըմբռնման համար։
Առավել մանրամասն` այստեղ.