Երգչուհի Նանայի վերնաշապիկն այնքան փոքր է, որ այսպիսի դիրք ընդունելիս անհարմար տեղից բացվել է:
Դերասանուհի Անատի Սաքանյանը լավ կաներ՝ հեռացներ այս լուսանկարը, որտեղ երևում է նրա պզուկոտ դեմքը:
%d5%a4%d6%86%d5%bd%d5%a4Անգամ Սիրուշոն, Ով գրեթե անթերի է, չի խուսափել պզուկներից: img_1174-copie-copie%d5%a3%d5%b0%d5%a3Երգչուհի Հռիփսիմե Հակոբյանն էլ մի կերպ է խցկվել հարսանեկան զգեստի մեջ :)fgfgfdsf
Նառա Դիլանյանի զգեստի լայն բացվածքը և սպիտակ զգեստի հետ վարդագույն կրծկալը նրան վուլգար տեսք են հաղորդում: Երևի դերասանուհին հատուկ թուլություն ունի վուլգար երևալու հանդեպ, քանի որ կրած հարսանեկան զգեստի դեպքում էլ երևում էր կրծկալը։10492975_710206089065920_6621041399020071028_o.jpg%d6%86%d5%b0%d5%a3%d5%b0%d5%a3%d6%86%d5%a3
Երգչուհի Սոնան էլ երևի մոռացել է մաքրել դիմահարդարումը: Շարունակելով այս թեման՝ չեմ կարող չառանձնացնել այս երկու լուսանկարները, որտեղ Սոնան դիմահարդարման հարցում չափն անցել է և գեղեցկանալու փոխարեն տգեղացել է:
10276021_869148599879338_7839789745457783992_n8546%d5%ac%d5%ac
Դերասանուհի Նաիրա Մովսիսյանն էլ այնքան անուշադիր է եղել, որ մոռացել է զգեստի պիտակը հեռացնել: %d5%b5%d5%af%d5%b0%d5%b5%d5%b0
Երգիչ Վաչե Ամարյանի գրիմն էլ այնպես են արել, որ նա շատ հանգիստ կարող էր նկարահանվել սարսափ ֆիլմում։