ՌԴ-ն հարվածել է Դնեպրին. կան զոհեր Այսօր տեղի է ունեցել 2025-ին Արեգակի առաջին մասնակի խավարումը ԱՄՆ-ն մինչև 10 միլիոն դոլար պարգև է խոստացել տեղեկատվության համար, որը կհանգեցնի «Հեզբոլլահ»-ի ֆինանսական մեխանիզմների խախտմանըԱրմավիրի մարզում ՎԱԶ 2106-ը վրաերթի է ենթարկել 70-ամյա հետիոտնին Երևանի սրտում այսօր բազմաթիվ մեր հայրենակիցներ, ովքեր Արցախից են տեղափոխվել Հայաստան, մասնակցում էին հանրահավաքի, որտեղ նրանց կողքին կանգնած էինք նաև մենք` երիտասարդներսՆեթանյահուն «Մոսադ»-ին գաղտնի հանձնարարական է տվել. գտնել երկրներ, որոնք կհամաձայնեն ընդունել Գազայից տեղահանվելիք պաղեստինցիներին. AxiosԻրանի հետ կարող են վատ բաներ պատահել, եթե ԱՄՆ-ի հետ համաձայնության չգա. Թրամփ Եթե Հայաստանի Հանրապետությունը սատար չկանգնի Արցախից բռնի տեղահանված մեր հայրենակիցներին, ապա մենք կկանգնենք շատ վտանգավոր ջրբաժանի առջևՇերի «If I Could Turn Back Time» տեսահոլովակի հագուստը վաճառվել է 162,000 դոլարով Ռոմանոն արձագանքել է Ռոնալդուի և Մեսսիի՝ «Ինտեր Մայամի»-ում միասին հանդես գալու տեղեկությանը Շատ կարևոր է, որ գյումրեցիներն ու փարաքարցիները մասնակցեն ընտրություններին. Ցոլակ ԱկոպյանԹաիլանդում հզոր երկրաշարժից հետո գրանցվել է 77 հետցնցում Ռուսաստանն ակտիվանում է Հարավային Կովկասում Գյումրու քաղաքապետի ԺՊ-ն վարչական ռեսուրս է կիրառում. Արամ Պետրոսյան«Նախկին ՔՊ-ական չի լինում». վատ բեմադրություն՝ Աղազարյանի և ՔՊ-ի մասնակցությամբ «Գյումրիի երիտասարդությունն ավանդույթների պաշտպանության գործում. լայնածավալ ակցիա ընդդեմ եվրաինտեգրմանը»Բիզնեսի դեմքը. Բակուր Մելքոնյան Գնացե´ք ընտրության, խախտում տեսնելիս ահազանգեք «ՀայաՔվեին». Ավետիք ՉալաբյանԱրա Աբրահամյանին առանց պատճառաբանության ժամեր շարունակ պահել են «Զվարթնոցում» Գյումրիում ՔՊ-ն «լռության օրը» հակաքարոզչություն է անում