Ուկրաինայի օրինակը հստակ ցույց է տալիս՝ ինչ կարող է տեղի ունենալ երկրի հետ, որը, հայտնվելով ՌԴ-Արևմուտք դիմակայության սահմանին, կդադարի հետևել ազգային շահերին. Կոպիրկին Փոխգնդապետ Արա Մխիթարյանի գործով նոր քննություն կիրականացվի ՔՊ-ին ընտրածների մեջ գերակշիռ էր վարչական ռեսուրսը. Ավետիք ՉալաբյանՎիճաբանության ժամանակ քույրը դանակով հարվածել է եղբորը՝ պատճառելով մարմնական վնասվածք «Ես ստանում եմ 130 հազար դրամ աշխատավարձ, դրանով հնարավոր է օգտվել տրանսպորտից, գնել հաց, ձեթ, կարտոֆիլ ու սոխ». Ջուլիետա Ստեփանյան Հայաստանը հայտնվել է անվտանգային վակուումի մեջ․ Արմեն Մանվելյան Ծաղկաձորում ամփոփվել է Fastex-ի աջակցությամբ կայացած Future Economy Summit-ը Որպես ազատամիտ քաղաք՝ Գյումրին մերժեց ՔՊ-ին․ Մենուա Սողոմոնյան Փաշինյանը փորձելու է զավթել իշխանությունը Գյումրիում Ի՞նչ է սպասվում Շտայնմայերին Բաքվում Կառուցապատման շուկայում վաճառքի նոր գործիքներ են մշակվելՉինաստանը կկառուցի հսկա արեգակնային կայան ուղեծրում Անուշիկ Ավետյանը նշանակվել է էկոնոմիկայի փոխնախարար Մինչև 20։00-ն ջուր չի լինի Իրազեկում՝ ապրիլի կենսաթոշակի վճարման գործընթացի վերաբերյալ Երևանի նշված հասցեներում գազ չի լինի Ադրբեջանի և ՀՀ-ի դիրքորոշումները բավականին մոտ են դարձել. Ալիև Ո՞ր երկրները զորախումբ կտեղակայեն Ուկրաինայում Փաշինյանը ոչ ոք է. ժողովուրդը նրան ղարաբաղյան շարժումը չշարունակելու մանդատ չի՛ տվել. ՍողոմոնյանYoHealth-ը ներկայացնում է YoBlog բաժինը՝ FTN վաստակելու հնարավորությամբ
Եթե Գյումրու քաղաքապետի թեկնածուներից որևէ մեկը չստանա 17 ձայն, նրանց միջև կանցկացվի քվեարկության 2-րդ փուլ. առաջին նիստն ապրիլի 16-ին է. Գոհար Մելոյան
Եթե Գյումրու թեկնածուներից որևէ մեկը չստանա 17 ձայն, նրանց միջև կանցկացվի  քվեարկության 2-րդ փուլ: Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է սահմանադրագետ Գոհար Մելոյանը: