ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանի կրտսեր որդին` Հայկը, վերջերս ամուսնացել է իր սիրելի ամուսնու` Ֆարիսի հետ
Արմեն Սարգսյանի նկատմամբ Նիկոլ Փաշինյանի նախկին վերաբերմունքը հիշում ենք բոլորս, նաև հիշում ենք, որ կարճ ժամանակ անց Նիկոլն ասեց, որ Սարգսյանն իրեն ցույց է տվել թուղթն ու փարատել իր կասկածները, և այդ օրից հիշում եք, որ ՀՀ նախագահի պաշտոնը շարունակաբար բռնաբարող անձը դարձավ Նիկոլ Փաշինյանի անձնական հարճը: Եվ ուրեմն՝ ես կարծում եմ, որ գտել եմ այն փաստաթուղթը, որը ցուցադրելուց հետո Նիկոլը համաձայնեց օգտվել Արմեն Սարգսյանի առաջարկած ծառայություններից, և այդ թուղթը Արմեն Սարգսյանի կրտսեր արու զավակի` Հայկ Սարգսյանի զագսի թուղթն է:
Բոլորս գիտենք, թե ինչ զգայուն է Նիկոլ Փաշինյանը ԼԳԲՏ անձանց նկատմամբ, և նա մի քանի անգամ հրապարակային հայտարարել է, որ նրանք իր անձնական երաշխավորության տակ են, դե, իսկ Արմեն Սարգսյանն էլ, ամենայն հավանականությամբ, խորամանկորեն օգտվել է Փաշինյանի թուլությունից և նրան է ներկայացրել իր կրտսեր որդուն կնության տալու մասին հավաստող փաստաթղթերը:
Արմեն Սարգսյանի կրտսեր որդին` Հայկը, վերջերս ամուսնացել է իր սիրելի ամուսնու` Ֆարիսի հետ: Ասում են, որ գեյ զույգի ամուսնությանը մասնակցել են բազմաթիվ բարձրաստիճան հյուրեր, անգամ Մեծ Բրիտանիայի արքայազնը: Արմեն Սարգսյանն այդպիսով դարձել է այն եզակի հայ տղամարդկանցից մեկը, որն, ունենալով 2 արու զավակ, միաժամանակ դարձել է համ իր հարսի սկեսրայրը, համ էլ մյուս որդու ամուսնու աները:
Շնորհավորում եմ Արմեն Սարգսյանին նման բացառիկ ձեռքբերման համար և մեծ սեր ու երջանկություն եմ մաղթում նորապսակներին` Ֆարիսին և Հայկին:
Հ.Գ. Այ հիմա մտածեք, թե ինչպիսին չպետք է այլևս երբեք լինի ՀՀ նախագահի աթոռը զբաղեցնող մարդը: