Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 31-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-12:00 Մանթաշյան փ․ 5/2 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Նոր Նորք 6-րդ զանգ.՝ Շոպրոնի փ. 4ա շենք, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Կարախանյան փ. 45 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-16:30 Չարենցի փ. 4 շենք, Պուշկինի փ. 21, 21/3 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Մոսկովյան փ. 28 շենքի 6-8 մուտքեր, Մոսկովյան փ. 24 շենք, Այգեստան 9 փողոցի 69 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Դավիթ Անհաղթի փ. 6, 6/7, 6/8 շենքեր, Ուլնեցի փ. 56/6 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ուլնեցի փ. 15–58/17 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գր․Արծրունի փ. 28 շենք, Վաղարշյան փ. 15 շենք, Հր.Քոչարի փ. 15 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սև Քարեցի Սաքոյի փ. 59-92 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ղափանցյան փ. 11/1–213 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
12:00-14:00 Չեխովի փ․ 15 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
14:00-17:00 Գ.Նիկողոսյանին պատկանող ենթակայան, «Մոդեռնա» ՍՊԸ, Ներքին Չարբախ թաղ․ 123/ա, 200 սեփական տներ, Ներքին Շենգավիթ 9փ․ 2, 3 հանրակացարաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,