«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 14-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Հ․ Ավետիսյան փ. 13, 23, 24, 25, 26, 27, 44, 46, 59 շենքեր, Խորենացի փ. 1, 2, 3, 28, 29, 30, 39, 40, 41 շենքեր, Կարախանյան փ. 18, 22, 42, 43, 45 շենքեր, թիվ 21 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Սարգսաշեն թաղամասի և Դավիթ Բեկ փողոցին հարող սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Արամի փ. 24, 24ա, 26 շենքեր, Դեմիրճյան փ. 27/1 շենք, Սարյան փ. 4-14 շենքեր, Չարենցի 1-ին և 2-րդ նրբանցքներ մասնակի, Չարենցի փ. 125-153 սեփական տներ, Աբովյան փ. 3/2, 5/1 շենքեր, Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4 շենքեր, Տերյան փ. 18, 20, 24, 28, 30, 32 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քանաքեռի Շրջանցիկ թունել թաղամասի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուբինյանց փ. 2 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաղրամյան պող. 2, Իսահակյան փ. 42, Թամանյան փ. 1, 1Ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մամիկոնյանց փ. 52, 54, 54/1, 56, 56Ա, 56/2, 58, 58Ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գրիբոյեդովի փ. 4 նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրակի փ․ 4-րդ նրբ․ 8, 8ա, 9 շենքեր, Մայիսի 9-ի փ․ 3, 5, 7, 9, 9/1 շենքեր, Մայիսի 9-ի փողոցի սեփական տներ, Շիրակի փ․ 13, 15, 17 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,