Տասնյակ հասցեներում հոսանքազրկումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 23-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ավան՝ 3, 4, 5, 6, 8, 10 փողոցների սեփական տներ, Ավան՝ 5-րդ փողոց 1-ին նրբանցքի և 6-րդ փողոց 1-ին նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Մուրացանի փ. 121, 123, 147, 149, 184 սեփական տներ, Մուրացանի փ. 117 շենք, Նոր Արեշ 8փ. 1-41 սեփական տներ,
11:00-17:00 Աղայան փ. 7, 9-19 շենքեր, Աբովյան փ. 25 շենք, Աբովյան փ. 1/1, 1/2 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Տերյան փ. 56, 62, 62ա շենքեր, Սայաթ-Նովայի պող. 15ա շենք, Հիվանդությունների վերահսկման և կանխարգելման ազգային կենտրոն, Հերացի փ. 10, 12, 14, 16 շենքեր, Այգեստան 11 փողոցի սեփական տներ մասնակի, Հաուս հյուրանոց, Փիլիսոփայության, սոցիոլոգիայի և իրավունքի ինստիտուտ, «Ասեկոս» ՍՊԸ, «Չիմեգ» ՍՊԸ, «Վասաբի» ՍՊԸ, Արամի փ. 5-48 սեփական տներ, Սունդուկյան փ. 1, 3, 3Ա շենքեր, Սունդուկյան փ. 10Ա, 12Ա սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հր.Քոչարի փ. 4, Բաղրամյան պող. 84/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 158 դպրոց, Արտաշիսյան փ․ 81 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,