Մինչև 21:00-ն ջուր չի լինելու
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարի վերացման աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. հուլիսի 26-ին
-ժամը 10:00-14:00-ն կդադարեցվի  Երևանի Շենգավիթ վարչական շրջանի Վ.Շենգավիթ 2 փ. 2 նրբանցքի,  Մայիսի 9-ի   9-11, 11Ա շենքերի, Մանանդյան 1-9/5 շենքերի,  Նիզամի   1-28 շենքերի,   1-26Բ տների ջրամատակարարումը,
-ժամը 10:00-14:00 կդադարեցվի Արարատի մարզի՝ Արարատ, Վեդի քաղաքների և Երասխ գյուղի ջրամատակարարումը,
-ժամը 10:00-15:00-ն կդադարեցվի Կոտայքի մարզի Արզնի գյուղում ջրամատակարարումը:
-ժամը 10:20-18:00-ն կդադարեցվի  Երևանի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի Պ.Սեվակի  1/1, 1/2-1/4 կենտ շենքերի , Զ.Սարկավագի 0-40, 53 տների  ջրամատակարարումը,
-ժամը 10:30-14:00-ն կդադարեցվի Սյունիքի մարզի Սիսիան քաղաքի Շիրվանզադեյի, Չարենցի, Իսրաելյանի, Իսրայել Օրու,, Շահումյանի, Ա.Խանջյանի, Հ.Ազոյանի, Նար-դոսի փողոցների, Որոտանի 1-8 շենքերի ջրամատակարարումը,
-ժամը 11:00-15:00-ն կդադարեցվի Վայոց ձորի մարզի Վայք քաղաքի Շինարարների փողոցի ջրամատակարարումը,
-ժամը 10:30-21:00-ն կդադարեցվի  Երևանի Էրեբունի վարչական շրջանի Արցախի, Երկաթուղայինների, Աճեմյանի փողոցների, գ.Նժդեհի  58 շենքի ջրամատակարարումը:
Ընկերությունը հայցում է սպառողների ներողամտությունը պատճառված անհանգստության և կանխավ շնորհակալություն հայտնում ըմբռնման համար: