11:00-17:00 Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 41 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10։00-14։00 Գետափնյա և Գեղանիստ գյուղեր մասնակի,
10։00-16։00 Նորաշեն, Ներքին Դվին, Վերին Դվին գյուղեր, Հնաբերդ և Վերին Արտաշատ գյուղեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-16:00 Արտաշատ քաղաք՝ Մարքսի, Իսակովի, Աճառյան, Արազի, Այվազովսկու, Բակունցի, Բուդաղյան, Թորոմոնյան, Կասյան, Ներսիսյան, Դուրյան, Օգոստոսի 23-ի և Օրբելի փողոցներ մասնակի, Ջրաշեն գյուղ մասնակի,
10:00-14:00 Պռոշյան համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զինմաս, սեփականատեր «Ա․Մ․Ապրեսյան», սեփականատեր «Ա․Տոնոյան», սեփականատեր «Ա․Հակոբյան», սեփականատեր «Մ․Հանոյան», սեփականատեր «Ա․Աղաբեկյան», «Սև Քար» իջևանատուն, «Եթեր» խմբագրություն, Հուշարձան թաղամաս, Նոր թաղամաս, Վերի թաղամաս, Արևմտյան թաղամաս, սեփականատեր «Գ․Գրիգոյան», սեփականատեր «Հ․Հարությունյան», սեփականատեր «Ա․Ղուկասյան»,
10:00-16:00 Ջրվեժ՝ Մայակ և Բանավան թաղամասեր մասնակի,
11:00-16:00 Նոր Հաճն քաղաք՝ Նոր թաղամաս, Պոմպակայան-5, «Ն․Բեգլարյան» ՍՊԸ, «Ագատես» ՍՊԸ, «Խաչակուպ» ՍՊԸ, «Գ․Կարապետյան» ՍՊԸ,