Ժամը 11:00-ից լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Տերյան փ. 68ա շենք, Կորյունի փ. 13, 13ա, 15ա շենքեր, Մաշտոցի պող. 31 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա․Խաչատրյան փ. 30, 32 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա․Խաչատրյան 1-ին նրբ․ 2, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 49/4, 49/11, 49/12 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դրոյի փ. 14, 14/1, 14/2, 14Ա, 16, 18 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-12։00 Արգավանդ, Գեղանիստ և Գետափ գյուղեր մասնակի,
10։00-15։00 Ջերմուկ քաղաք՝ Շահումյան փ. 28, Շինարարների փ. 2, Չարենցի փ. 2, Պարույր Սևակի փ. 5 հասցեների ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00–12։00 Գավառ քաղաք՝ Սայադյան փ. 2-62 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ, Միասնական սոցիալական ծառայության Գավառի տարածքային կենտրոն, Առաջին Ատյանի դատարան, ՀՀ Գեղարքունիքի Մարզային Ոստիկանություն, ՀՀ Պարետապահակային ծառայություն, Գավառի թիվ 3 մսուր-մանկապարտեզ, Վարդենիկ համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00–16։00 Երանոս, Վարդաձոր, Ձորագյուղ, Ծակքար, Ծովասար, Վերին Գետաշեն գյուղեր, Լիճք համայնքն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Աշոցքի տարածաշրջան՝ Կարմրավան, Զույգաղբյուր, Աշոցք, Կրասար, Մեծ Սեպասար, Փոքր Սեպասար, Ղազանչի, Թավշուտ, Սիզավետ, Բավրա, Սարագյուղ գյուղեր, Աշոցքի «Տիրամայր Նարեկի» հիվանդանոց, Բավրայի մաքսակետ, «Գյումրի Հաց» ՍՊԸ, «Բեռնեցյան» ՍՊԸ գազալցակայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,