«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ «Արզական Քանաքեռ» մայրուղային ջրատարի վրա վթարավերականգնողական աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. հուլիսի 29-ին ժամը 15.00-ից մինչև հուլիսի 30-ը ժամը 15:00-ն կդադարեցվի Երևանի Արաբկիր վարչական շրջանի հետևյալ տարածքների ջրամատակարարումը`
Կոմիտասի պողոտա, Ղափանցյան, Ն. Զարյան Ադոնց, Շիրվանզադե, Ն.Տիգրանյան, Շահսուվարյան, Մամիկոնյանց, Բուդաղյան, Տոլբուխին Գրիբոյեդովի, Արղության, Բակունցի, Հակոբյան, Թավրիզյան, Այգեկցու, Գ.Արծրունի, Ռիգայի, Սևքարեցի Սաքոյի, Հ. Սահյան, Հ. Էմինի, Մանուշյան, Արաբկիրի 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 49, 51, 53 փողոցների, Վրացական փողոցը և 4-րդ նրբանցքը, Մալխասյանց փողոցը իր նրբանցքներներով, , Ազատության պողոտա 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27 հասցեներն իրենց կոտորակներով, Հր. Քոչարի 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16-25, 27, 28, 29-171կենտ, 41, 44, 44/1 շենքեր, Ն. Դուման 1-31, Վ. Փափազյան 12, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 29 շենքեր, Վաղարշյան 15, 15/1, 15/2, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 26 շենքեր, Ա․ Խաչատրյան փողոց՝ իր նրբանցքներով, Գյուլբենկյան 25, 27, 29, 29/1, 32, 33, 34/1, 35, 35/1, 36, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 46 շենքեր, Կասյան 10, 12 շենքեր, Հակոբյան 8, 10 շենքեր և փակուղի, Սունդուկյան 19, 21, 23, 25, 27, 29 շենքեր, Կոմիտասի անցուղին իր այգիյով և «Արաբկիր» ԲԿ: «Քանաքեռ ՀԷԿ» ջրամբարի հարակից նորակառույց թաղամասի: