10։30-14։00 Գետազատ գյուղ մասնակի,
10։30-16։00 Արևշատ գյուղ մասնակի,
11։00-17։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Գեղաշեն և Կոտայք գյուղեր մասնակի:
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 2-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Աբովյան փ. 3/2, 5/1 շենքեր, Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4 շենքեր, Տերյան փ. 18, 20, 24, 28, 30, 32 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կասյան փ. 2, 4, 6, 8, 10, Հր. Քոչարի փ. 1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սունդուկյան փ. 1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թամանյան փ. 1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ադոնցի փ. 4, 4/3, 6, 6/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուբինյանց փ. 5/14, 27/107 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուբինյանց 27/15, Գերցենի 25 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 56, 58, Ն․Տիգրանյան փ. 5, 7 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Վերին Շենգավիթ 11 փողոցի սեփական տներ, Մանթաշյան փողոցի սեփական տներ, Ե․Թադևոսյան փ․ 2, 4, 6 շենքեր, Մանթաշյան փ․ 5 շենք, Բագրատունյաց պող․ 39 շենք, Վերին Շենգավիթ 10 փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Ավշար և Այգավան գյուղեր մասնակի,
11:00-13:00 Գնդևազ գյուղ, Կեչուտ գյուղ մասնակի, Գնդևազի Թռչնաֆաբրիկա, «Ջերմուկ Գրուպ» ՓԲԸ, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Տելեկոմ Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ, «Արփա Սևան» թունելախորշ, «Արսքար» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-14:00 Դաստակերտ քաղաք, Նժդեհ, Ցղունի գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ: