Ժամը 10:00-ից լույս չի լինելու
Անվճար Էլ. էներգիան արդեն հասանելի է բոլորին, անցե՛ք այս հղումով և համոզվեք ինքներդ՝ https://4q5w.short.gy/Solaron
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունից տեղեկացնում են, որ օգոստոսի 5-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ավան՝ Աճառյան փ. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 13, 32, 34, 36, 36/1 շենքեր, ավտոմատ հեռախոսակայանի շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Ագաթանգեղոսի փ. 7 շենք, Խորենացի փ. 29, 29ա շենքեր, Մաշտոցի պող. 3 շենք 3-րդ և 4-րդ մուտքեր, Աբովյան փ. 3/2, 5/1 շենքեր, Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4 շենքեր, Տերյան փ. 18, 20, 24, 28, 30, 32 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Կամարակ 2-րդ նրբ․ 4-68, Մ․Ավետիսյան 1փ․ 13Գ-45Գ, Պ․Սևակի փ. 4-78 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արաբկիր 35փ․ 2-7, 3-21; 39փ․ 1-26 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արաբկիր 47 փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 40, 41, 42, 44, Վրացական 9 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաղրամյան պող. 3, 5, 6, Թամանյան փ. 3, 5 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զարուբյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Իսահակյան փ. 42, 46, 46/1 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուբինյանց փ. 5/14, 27/107 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուբինյանց փ. 27/15, Գերցենի փ. 25 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Շենգավիթ 1 և 12 փողոցների սեփական տներ, Մխչյան, Բայդուկովի փողոցներ,