11:00-15:00 Արենի գյուղ մասնակի,
11։00-17։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Գեղաշեն և Կոտայք գյուղեր մասնակի,
11:00-14:00 Եղվարդ քաղաք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նաիրիի բժշկական կենտրոն, «Թոմ Շին Բետոն» ՍՊԸ, «Ուռենի» ՍՊԸ, «Եղվարդի ալրաղաց» ՍՊԸ, «Արմբերրի» ՓԲԸ, «Էլիտա» ՍՊԸ, Ասֆալտի գործարան, Շիրակի թաղամաս, Պ․Սևակի թաղամաս, Արայի թաղամաս, սեփականատեր «Մ․Ավետիսյան», սեփականատեր «Ս․Վարդանյան», Նար Դոսի, Կոմիտասի և Աբովյան փողոցներ մասնակի, Արագյուղ, Բուժական, Զորավան, Սարալանջ համայքներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, սեփականատեր «Մ․Գևորգյան», սեփականատեր «Գ․Պետրոսյան», սեփականատեր «Սամվել Ամիրխանյան», սեփականատեր «Անահիտ Վարդանյան», սեփականատեր «Կ․Փիլոյան», սեփականատեր «Զ․Կարապետյան», սեփականատեր «Մ․Հարությունյան», «Ալխալիյա» ՍՊԸ, «Յուքոմ» և «Վիվասել-ՄՏՍ» ընկերությունների բջջային կայններ, «Զորավան» ԲԲԸ, սեփականատեր «Ա․Վարդանյան», սեփականատեր «Հ․Բաղդասարյան», «Նաիրյան» ՓԲԸ,
10:30-16:30 Գեղամասար, Ավազան, Արփունք, Փոքր Մասրիկ, Նորակերտ, Արեգունի, Դարանակ, Փամբակ, Ծափաթաղ գյուղեր, «Գեղարքունիք» ՋՕԸ, «Շիկավարս» ՍՊԸ, «Թուֆենկյան Հոսփիթալիթի» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, «Տելեկոմ Արմենիա», «Վիվսել-ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ,
10:00-14:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Սալուտ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Բաշգյուղ, Փոք Սարիար, Կաքավասար, Ձորաշեն և Սարապատ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ամասիաի տարածաշրջանի Բերդաշեն գյուղ, Անիի տարածաշրջանի Հայկաձոր գյուղի դպրոցի թաղամաս,