«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 5-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Խորենացի փ. 164-183 սեփական տներ, Խորենացի փ. 209 և 211 շենքեր, Սասունցի Դավթի փ. 65-83 սեփական տներ, Թորոմոնյան փ. 1-16 սեփական տներ,10:00-16:00
Նոր Նորքի 8-րդ միկրոշրջան, Մինսկի փողոց, թիվ 1-10, 22-31 բնակելի շենքեր, «Անի» մսուր մանկապարտեզը, «Քալանթար» սուպերմարկետ, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Ավան, Դավիթ Մալյան փողոցի սեփական տներ, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Սեբաստիա փողոց, Վանտյան և Մալաթիա փողոցի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,11:00-17:00
Ներքին Չարբախ թիվ 3, 4, 5, 10 փողոցների, 1-ին փող․1-ին նրբ, 3-րդ փող․1-ին նրբ., 5-րդ փող․1-ին նրբ․սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
10:30-16:30
Պտղնի Այգեգործական ընկերություն և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, զինվորական մաս, «Դոկադո» ՍՊԸ, «Արծիվ» ՍՊԸ, «Ամուր Ավակյան» ՍՊԸ, Պտղնի-2 այգեգործական ընկերություն, «Սարանիստ» ՍՊԸ, «Ա․ Ավագյան» ՍՊԸ, «Հայ Նավթ» ՍՊԸ, «Օազիս» ՍՊԸ, «Անգար» ՍՊԸ, «Կլեոպատրա» ՍՊԸ, «Էթեհարդ Բրաբիոն» ՍՊԸ, «Ամելյա» ՍՊԸ, «Գ․ Հովսեփյան» ՍՊԸ, «Գեղարթ» Ա․Կ, Գերեզմաներ, «Քիմիագործ» այգեգործական ընկերություն, «Օնիրա Քլաբ» ՍՊԸ, «Պտղնի Արծիվ-2» ՍՊԸ, Կոնյակի կոմբինատ,