«Գազպրոմ Արմենիա» ՓԲԸ-ն տեղեկացնում է, որ պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով սեպտեմբերի 6-ին՝ ժամը 09:00-ից մինչև սեպտեմբերի 7-ը ժամը 21:00-ն, կդադարեցվի Երևան քաղաքի Արաբկիր վարչական շրջանի Կոմիտասի պողոտայի թիվ 49, 49/12, 49/4, 51, 55, 57, 59/6, 59/7, 61, 62, 63, Տիգրանյան փողոցի թիվ 6, 9, 11, 13, Շահսուվարյան փողոցի թիվ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8ա, 9, 10, Մամիկոնյանց փողոցի թիվ 15, 19, 21, 23, 23/1, 25, 41, 42–44, 44/2, Շիրվանզադե փողոցի թիվ 3, 5, 7, 9, 11 բազմաբնակարան շենքերի գազասպառողների, «Երևան Սիթի» ՍՊԸ-ի, «Գիռոս» ՍՊԸ-ի, ՀՀ Քննչական կոմիտեի, սեփականատեր Էդուարդ Նիկողոսյանի և հարակից տարբեր նշանակության հանրային օբյեկտների գազամատակարարումը:
Ձմռան նախապատրաստական, պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով սեպտեմբերի 6-ին՝ ժամը 08:00-ից մինչև ժամը 19:00-ն, կդադարեցվի Արարատի մարզի Արտաշատ համայնքի Քաղցրաշեն, Այգեզարդ, Այգեպատ բնակավայրերի գազասպառողների, «Արվիկա-Կլասիկ», «Արաշագ», «Արտաշատի ԲՈւԱՏ», «ԳԱ-ԳԱ-էՏ», «Գազոսֆերա», «Գազ Պրոդուկտ», «Դալար Գազ», «ԷՅՋԻՋԻԼ», «Լիգա», «Կարեն և Ռաֆիկ», «Մայ Արգ», «Շահումյան Գազ» (գյուղ Շահումյան), «Ռուբադա», «Վ.Կ. Գրուպ 5» ՍՊԸ-ների ԱԳԼՃԿ-ների գազամատակարարումը: