10:30-16:00 Նորաշեն, Ներքին Դվին, Վերին Դվին, Հնաբերդ և Այգեզարդ գյուղեր մասնակի,
10:00-12:00 Գնիշիկ, Արփի, Մոզրով գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10:00-15:00 Եղեգնաձոր քաղաք՝ 26 Կոմիսարների, Անդրանիկի, Զորավար Վարդանի, Թամանցիների, Կամոյի, Թելավի, Մոմիկի և Վայքի փողոցներ մասնակի,
10:00-16:00 Գնդևազ գյուղ, Կեչուտ գյուղ մասնակի, Գնդևազի Թռչնաֆաբրիկա, «Ջերմուկ Գրուպ» ՓԲԸ, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Տելեկոմ Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ, «Արփա Սևան» թունելախորշ, «Արսքար» ոչ բնակիչ-բաժանորդ,
11:00-15:00 Վերնաշեն գյուղ մասնակի,
11:00-15:00 Բանավան գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Լուսակերտի զին/մաս, «Վիվասել-ՄՏՍ» բջջային կայան, Լուսակերտի թռչնաֆաբրիկա, Ճգնաժամային պետական կառավարման ակադեմիա, «Լիդեռ» ընկերություն, «Լորի» ՍՊԸ, «Հարություն» թռչնաֆաբրիկա, «Հ․Կիրակոսյան», «Խ․ Նազարյան», «Սառնարան-2» ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Բիոգազ 1, 2» ՍՊԸ և «Աքաղաղ 1, 2» ՍՊԸ,
10:00-16:00 Ախուրյանի տարածաշրջան՝ Ազատան գյուղի կենտրոնական մաս, Ախուրյան գյուղի ակումբի հարակից տարածք, Անիի տարածաշրջան՝ Ջրափի գյուղ մասնակի, Աշոցքի տարածաշրջան՝ Ցողամարգ գյուղ մասնակի, Ամասիայի տարածաշրջան՝ Բանդիվան գյուղ,
09:15-12:00 Գեղի, Գետիշեն, Գեղավանք գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ: