Յունիբանկի «Թիվ 47» մասնաճյուղը տեղափոխվել է նոր տարածք
Հաճախորդների սպասարկման գործընթացն էլ ավելի հարմարավետ կազմակերպելու համար «Յունիբանկի» թիվ 47 երևանյան մասնաճյուղը տեղափոխվել է նոր, ավելի ընդարձակ տարածք:
Թիվ 47 մասնաճյուղի նոր հասցեն է՝ ք. Երևան, Քրիստափորի փողոց, թիվ 2/11 և թիվ 2/12:
Մասնաճյուղն իր աշխատանքը նոր հասցեում սկսել է 2022թ.-ի սեպտեմբերի 19-ից: Մանրածախ բանկային բիզնեսի զարգացման ռազմավարության շրջանակում «Յունիբանկն» առանձնահատուկ ուշադրություն է դարձնում ոչ միայն մասնաճյուղային ցանցի ընդլայնմանը, այլև գործող մասնաճյուղերի տարածքների մեծացմանն ու բարեկարգմանը: Այդպիսով բանկն իրագործում է բանկային ծառայությունները հաճախորդից մեկ քայլ հեռավորության վրա մատուցելու իր կողմից որդեգրած սկզբունքը:
Թիվ 47 մասնաճյուղի նոր տարածքն ունի ընդարձակ սպասարկման սրահ՝ հերթերի կառավարման համակարգով, և վճարային տերմինալ ինքնուրույն սպասարկման համար: Մասնաճյուղում հաճախորդներին տրամադրվում են բանկային բոլոր ծառայությունները`