Արդյունաբերական վերածնունդի օրակարգ․ «Միասնության թևեր»-ը ներկայացրեց իր տնտեսական տեսլականը Մենք այնքան ենք իրար ատում ու այնքան ենք իրար հանդեպ թշնամացած, որ մեզ օտար թշնամիներ էլ պետք չեն. Մհեր ԱվետիսյանԲաց նամակ ՀՃՇ առաջնորդ գեներալ-մայոր Արշակ Կարապետյանին` Ազգային Հպարտության Տրիբունալի վերաբերյալԱշխարհաքաղաքական նոր «մեսիջներ». անվտանգության ավանդական երաշխիքներն այլևս հուսալի չեն. «Փաստ» Ընտրությունների մասնակցության յուրաքանչյուր ձայնի ուժը և լռության գինը. «Փաստ» Սարսափ ոչ միայն իշխանությունը կորցնելուց, այլև միասնականությունից. «Փաստ» «Այս ամենն իրավունքի գերակայության և իրավականության հետ աղերս չունեցող գործընթաց է՝ բացառապես տեղավորվող քաղաքական ծիրում». «Փաստ» Այդ ի՞նչ «ձեռքբերումներից» են խոսում իշխանությունները. «Փաստ» «Ընդդիմադիր ուժերը պետք է միավորվեն մի քանի խոշոր գաղափարական դաշինքների մեջ և պարտության մատնեն գործող վարչախմբին». «Փաստ» Ընտրական շրջանի «բացումից» երկու օր անց Սյունիքի մարզպետը ֆինանսական աջակցություն է բաժանել բնակիչներին. «Փաստ» ՔՊ-ում էլի ներքին խմորումներ են. «Փաստ» Շոուի վերածված «արդարադատություն». Վահե Հակոբյանի գործի իրական նպատակը. «Փաստ» Տիգրան Բարսեղյանը հեռացավ Հայաստանի հավաքականից Շվեդիան իր նոր տարեկան հետախուզական զեկույցում Ռուսաստանին անվանել է «գլխավոր ռազմական սպառնալիք»ՌԴ–ն մեղադրել է Telegram-ին «արտասահմանյան հետախուզական գործակալություններին» նամակագրությունը բացահայտելու մեջՀայաստանը դառնում է Կովկասի առաջին թեկնածուն` «Գաստրոնոմիայի համաշխարհային տարածաշրջան 2028» կոչման համարԸնտրական շրջանի բացումից երկու օր անց․ Սյունիքի մարզպետը ֆինանսական աջակցություն է բաժանել բնակիչներինՌԴ-ն հույս ունի, որ Իրանի շուրջ բանակցությունները չեն ավարտվի ռազմական արկածախնդրությամբ. ԶախարովաiPhone 18 Pro-ն և Pro Max-ը կունենան միայն eSIM44-ամյա Ջեսիկա Ալբան ամուսնալուծվելուց հետո հանդիպում է 33-ամյա ընկերոջ՝ Դենի Ռամիրեսի հետ
Որպես ապագա իշխանություն, մենք անելու ենք առավելագույնը, որպեսզի երևանցին ստանա մեր գործունեության, մեր սկզբունքների մասին ամբողջական տեղեկություն․ Մեսրոպ Առաքելյան
Վաղը մեկնարկում է Երևանի ավագանու ընտրությունների քարոզարշավը։
Ինչպես «Ապրելու երկիր» կուսակցության գործունեության ամբողջ ընթացքում մենք մեր խոսքում բացառում ենք ատելությունը, սուտը, կեղծիքը։
Մենք խոսելու ենք մեր մասին՝ ներկայացնելով մեր ծրագրերը, մեր առաջարկները։
Ցավոք, իշխանությունների ֆեյքամետ քաղաքականությունը երկիրը վերածել է լայքապետության, որտեղ սուտը ու կեղծիքը, ատելությունն ու հայհոյանքը դարձել է հասարակության առօրյայի անբաժան մասը։
Մենք անելու ենք ամեն ինչ, որ քարոզարշավն անցնի դրական և արդար մթնոլորտում։
Բացի իշխանությունից, «Ապրելու երկիր» կուսակցության դեմ արդեն հակաքարոզ են իրականացնում առնվազն ևս երեք ուժ, որին նորմալ ենք վերաբերվում։
Մենք չենք խուսափում որևէ քննադատությունից, բայց ոչ թե պատասխանելու ենք քննադատողներին, այլ պատասխանելու ենք քննադատություններին՝ երևանցիների հետ հանդիպումների ժամանակ։
Որպես ապագա իշխանություն, մենք անելու ենք առավելագույնը, որպեսզի երևանցին ստանա մեր գործունեության, մեր սկզբունքների մասին ամբողջական տեղեկություն։
Մեր երկու տարվա գործունեության ընթացքում, մենք ապացուցել ենք, որ մեր թիմում տեղ ունեն հայրենասեր և պրոֆեսիոնալ մարդիկ, ովքեր ծայառում են իրենց համայնքին, ծառայում են Հայաստանին և Արցախին։
Մենք ապացուցել ենք, որ համայքներում որպես իշխանություն, ժողովրդի կողմից մեզ տրված քվեն ծառայեցնում ենք միայն քաղաքացիների շահերին՝ ստորադասելով որևէ անձնական կամ խմբային շահ։
Միևնույն ժամանակ, ավելորդ չեմ համարում զգուշացնել ընտրություններին մասնակցող այն ուժերին, առաջին հերթին՝ իշխանություններին, որոնք կդիմեն որևէ սադրանքի կամ վիրավորանքի․ ոչինչ անպատիժ չի՛ մնալու։
Մենք իրական ենք, մենք ֆեյք չենք։