Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 8-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Բագրատունյաց պող․ 15 շենք, Եղբայրության փ․ 16 շենք, Գ․Նժդեհի փ․ 1, 3 շենքեր, Մանանդյան փ․ 17 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ «Նորք» ինֆեկցիոն կլինիկական հիվանդանոց, Արմենակյան փողոցի առանձնատներ, Նորքի Տուն-Ինտերնատ, Ռուսաստանի դեսպանատան մասնաշենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Բաղրամյան պող. 49-54 շենքեր, Այգեձորի փ. 41/1 շենք, Բուզանդի փ. 87/1 շենք, Կողբացի փ. 30 շենք, Տերյան փ. 1, 1/1, 3, 3ա, 4, 6, 8 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Ա. Խաչատրյան փ. 24/1, 26/1, 26/2, 26/3, 2 շենքեր, Ն․Դումանի փ. 5, 7, 7ա շենքեր և 22-5/1 առանձնատներ, Կալենցի նրբ․ 3-47/3 առանձնատներ, Բարբյուսի փ. 1-7 առանձնատներ, Արաբկիր 38փ. 1-10 առանձնատներ, Տալբուխինի փ. 1, 2 շենքեր և թիվ 77 դպրոց,