10:30-12:30 Շատին և Հեր Հեր գյուղեր մասնակի,
11:00 -14:00 Մայակովսկի գյուղն ամբողջությամբ,
11:00-16:00 Պռոշյան գյուղ՝ Խանջյան, Գայի, Տեղերաշեն, Անդրանիկի և Երևանյան փողոցներ, Պռոշյան համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ջրաբեր, Կապուտան, Հատիս, Զովաշեն գյուղեր և հարակից տարածքներ:
************************************************************************
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 10-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Մարգարյան 1-ին նրբ․ 8, 10, 25, 27, 27/1 շենքեր, Ջամբուլի փողոց, Սեբաստիայի փ. 3/9 շենք, Դավթաշեն 3-րդ թաղ․ 6/5 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 17, 23, 24, 25 շենքեր, Մանանդյան փ․ 41 շենք, Մանթաշյան փ․ 53 շենք, Գ․Նժդեհի փ․ 5, 7 շենքեր, Բագրատունյաց պող․ 13 շենք, Ներքին Շենգավիթ 9 փողոցի 1/1 և 1/2 հանրակացարաններ, Արարատյան փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ֆրունզեի փ․ 60ա շենք, Բագրատունյաց պող․ 53 շենք, Ֆրունզեի, Լ․Խաչիկյան, Թ․Սարյան և Զ․Եսայան փողոցների առանձնատներ, Արշակունյաց պողոտայի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Գրիգոր Լուսավորչի փ. 15 հասցեի ոչ բնակիչ-բաժանորդ, Բայրոնի փ. 2/1, 4, 6 շենքեր, Սայաթ-Նովայի պող. 3, 5, 7 շենքեր, Տերյան փ. 57, 59, 65, 65ա շենքեր, Աբովյան փ. 29, 31, 33, 35 շենքեր, Իսահակյան փ. 22, 24 շենքեր, Կորյունի փ. 9, 11 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թբիլիսյան խճ. 3/2, 3/3 շենքեր, Ն․Դումանի փ. 17/5 շենք, Ն․Տիգրանյան փ. 10, 14 շենքեր, Շիրվանզադեյի փ. 18 շենք, թիվ 54 դպրոց, Ա.Խաչատրյան փ. 20 շենք, Վ․Փափազյան փ. 21, 21, 21/1, 21/2, 23, 23/1, 23/2 շենքեր Կոմիտասի պող. 17, 19, 19/8 շենքեր և 17/5–19/6 առանձնատներ, Հասրաթյան փ. 6/15,18/7 շենքեր, Ուլնեցի փ. 139 առանձնատուն, Քանաքեռ 7փ․ 75/1 առանձնատուն, Ֆանարջյան փ. 1-91/3 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 1Ա, 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7 շենքեր, Ս․ Սաֆարյան փ. 2, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,