«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 13-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ա․Սարգսյան փողոց, Սեբաստիայի, Ջամբուլի փողոցներ մասնակի, Շահումյան 17 փողոց մասնակի, Բագրատունյաց պող․ 17 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Արտաշիսյան փ․ 44/4ա շենքի 1 և 2 մուտքեր, Արտաշիսյան փ․ 44/3, 44/4 շենքեր, Բագրատունյւաց պող․ 1-ին նրբ․ 11, 13, 15 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-15:00 Մուշական 1 և 2 փողոցներ,
11:00-17:00 Ադոնցի փ. 5-9 շենքեր, Տալբուխինի փ. 1, 2 շենքեր, Լեփսուսի փ. 4-10, 11-16, 12-25, 27-41 շենքեր, Դրոյի փ. 64-129 առանձնատներ, Պարոնյան փ. 40 հասցե, Զաքյան փ. 5 շենք, Տիգրան Մեծի պող. 1-15 շենքեր, Հանրապետության փ. 32, 49, շենքեր, Խանջյան նրբ․ 5-10 առանձնատներ, Ֆիրդուսի փ. 1-32 առանձնատներ, Գր․ Լուսավորչի փ. 6 շենք, Կոնդ թաղամաս 19-189 առանձնատներ, Մաշտոցի պող. 20/4, 15/5 շենքեր, Հրազդանի կիրճ, Արամի փ. 35 շենք և 64-88 առանձնատներ, Բուզանդի փ. 97/2, 107, 84/1, Եկմալյան փ. 1-16 շենքեր, Փարպեցի փ. 10 շենք, Պուշկինի փ. 43-51 շենքեր, Սարյան փ. 21 շենք, Լեոյի փ. 54 շենք, Բուզանդի փ. 97 շենք, Ամիրյան փ. 26/4 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,