Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 16-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Բաշինջաղյան 2-րդ նրբ․ 13, 14, 15 շենքեր, Շիրազի փ. 42 շենք, Ճառագայթային Ա, Բ, Վ, Գ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մանթաշյան փ․ 28 շենք, Եղբայրության փ․ 3, 3ա, 5, 7, 10, 12 շենքեր, Մանանդյան փ․ 9, 9ա, 14, 16, 16ա շենքեր, Նիզամի փ․ 13 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Արմենակյան փ. 125 շենք, Նորքի Այգիներ փ. 228, 250, 269 առանձնատներ, «Վիտրոմեդ» վերարտադրողական առողջության կենտրոն, «Գուանցա ռիելթի», «Այգի», «Լյուդվիգովիչ», «Եվրոստան ույուտ» ՍՊԸ-ներ, «Նաիրի բիզնեստուր» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Նաիրի» հյուրանոց,
11:00-17:00 Մաշտոցի պող. 35, 37 շենքեր, Թումանյան փ. 38 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաղրամյան պող. 1-ին փակուղու 5, 14 շենքեր, Մոսկովյան փ. 36 շենք, Սարյան փ. 4, 24, 24ա, 26, 30 շենքեր, Մայիսյան փ. 52 շենք, Կոնդ թաղ. 1-20 առանձնատներ, Տիգրան Մեծի պող. 23-31 շենքեր, Արհեստավորների փ. 3-14 առանձնատներ, Բուզանդի փ. 87/1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կասյան փ. 1-5 շենքեր, Հակոբյան փ. 2-2/51 շենքեր, Սարկավագի փ. 78-98 առանձնատներ, Աճառյան փ. 43/17-53/16 առանձնատներ, Ուլնեցի փ. 6,17, 31 շենքեր, Արաբկիր 51 փողոց 9, 9ա շենքեր, Ազատության պող. 11ա, 13/1 շենքեր, Զարյան փ. 49-71, 106-138 առանձնատներ և հարակից տարածքներ, Չեխովի փ․ 12ա, 24, 28, 34 շենքեր, Բագրատունյաց պող․ 12 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,