«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Բագրատունյաց պող․ 11, 11ա շենքեր, Չեխովի փ․ 18 շենք, Եղբայրության փ․ 11, 13 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կաշեգործների փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Մուշական 4 և 8 փողոցներ,
11:00-17:00 Ամիրյան փ. 27 շենք, Աբովյան փ. 29, 31, 33, 35 շենքեր, Իսահակյան փ. 22, 24 շենքեր, Կորյունի փ. 9, 11 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մամիկոնյանց փ. 41/1 շենք, Ադոնցի փ. 5, 7, 7ա, 9 շենքեր, Տալբուխինի փ. 1, 2 շենքեր, թիվ 77 դպրոց, Կոմիտասի պող. 59/6, 59/7, 61 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 3, 5, 7, 9 շենքեր, Բաղրամյան պող. 1-ին փակ․ 5, 14 շենքեր, Սարյան փ. 4 շենք, Մոսկովյան փ. 36 շենք և հարակից տարածքներ, Բաշինջաղյան 2-րդ նրբ․ 6, 8, 10, 12 շենքեր, Դավթաշեն 3-րդ թաղ. 6/5 շենք, Իսակովի պողոտային հարակից տարածք, Արհեստավորների փ. 5-118 առանձնատներ, Գրողների փ. 1, 3 առանձնատներ, Կորի փ. 12, 16 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,