10:30-12:30 Գլաձոր գյուղ մասնակի,
11։00-15:00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ Մայիսյան, Փահլավունյանց, Մհեր Մկրտչյան, Սարալանջի և Չարենցի փողոցներ, Ոստիկանություն, Դպրոց, Մանկապարտեզ, «Ոսկու աշխարհ» հյուրանոց, «Սոֆիա Առաքելյան» ՍՊԸ, «Միքայել Վարդանյան», «Բրյուսով», «Ադոմաս», «Կուսաստան-Հայաստան» հանգստյան տներ և հարակից բաժանորդներ,
11։00-16:00 Առինջ գյուղ մասնակի, Զովունի համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի թիվ 4, 8, 9, 10, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 38 փողոցներ, ԱԱԾ զորամաս, ԱԻՆ,
13։00-15:00 Ֆանտան համայնք, «Արջաձոր» այգեգործական ընկերություն, «Կար-Կոր» և «Ա.Խառատյան» գազալցակայաններ, «Աէրոնավիգացիա» ընկերություն, «Յուքոմ», «Թիմ Տելեկոմ», «Վիվա-ՄՏՍ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Կարճաղբյուր գյուղ, «Սևանի Իշխան» ՓԲԸ, զինմաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ» և «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ: