ՔՊ-ում այժմ էլ մարզպետների ձայներն են հաշվում Փաշինյանի հակաեկեղեցական արշավը վտանգված է Սփյուռքը պետք է լինի Հայաստանի շարունակությունը և մասնակցի որոշումների ընդունմանը․ Ատոմ ՄխիթարյանՊահպանելով, զարգացնելով և պաշտպանելով հայերենը՝ մենք պաշտպանում ենք ոչ միայն մշակույթ, այլև պետականություն․ Նաիրի Սարգսյան Մենք բացում ենք պատմության նոր էջ՝ վստահ և արժանապատիվ քայլերով. Գագիկ ԾառուկյանConverse Trusted. Վերաֆինանսավորման բիզնես վարկ՝ վարկային արձակուրդի հնարավորությամբՍտեղծվել է մոլեկուլ, որը ինքնահավաքվում է արևային մարտկոցների մեջ Սամվել Կարապետյանը տարիներ շարունակ Արցախում ծնված յուրաքանչյուր չորրորդ երեխայի ընտանիքին նվիրաբերել է 4000- ական ԱՄՆ դոլար. տեսանյութ «ՀայաՔվեն» արդեն նաև Մասիսում էԿգործակցենք մաքուր հետագիծ ունեցող նոր քաղաքական ուժերի հետ. Ավետիք Չալաբյան Քաղաքական դաշտում նոր կենտրոն․ «Մեր Ձևով» շարժումն ու «Ուժեղ Հայաստան»-ի օրակարգը Ավստրիայից հնչած հստակ ուղերձը․ Եպիսկոպոսների ժողովը վերահաստատեց հավատարմությունը Կաթողիկոսին Չորս տարի անց. ուկրաինական պատերազմը` որպես տրանսֆորմացիայի կատալիզատոր. «Փաստ» «Դարձ ի շրջանս յուր». ի՞նչ է կատարվում անշարժ գույքի շուկայում արհեստական «բումից» հետո. «Փաստ» «Ժողովրդին պատերազմով վախեցնելով, Ադրբեջանի հետ համագործակցելով, «խաղաղության» քարոզ անելով՝ փորձելու են ինչ-որ արդյունք ստանալ». «Փաստ» Արդյո՞ք ավելի սանձարձակ կդառնա պատերազմը Եկեղեցու դեմ. «Փաստ» Վահագն Խաչատուրյանն ինչ-որ բա՞ն է ակնարկում Նիկոլ Փաշինյանին. «Փաստ» Հանրությունը հերքում է ԿԳՄՍՆ-ի «հերքումը». «Փաստ» Ո՛չ քայլ են անում, ո՛չ էլ վերջնական պատասխան տալիս. «Փաստ» Դոլարն ու եվրոն շարունակում են էժանանալ
Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 13-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-14։00 Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Դավիթ Բեկի փողոցին հարակից տարածքների սեփական տները, Նորք-Մարաշ՝ Դավիթ Բեկի փ. 95/6, 103/1 սեփական տները, Նորք թաղ. 7, 13 փողոցների սեփական տները եւ Նորքի 17 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները,
10։00-16։00 Նալբանդյան փ. 7, 9 շենքերը, Պուշկինի փ. 1, 3 շենքերը, Աբովյան փ. 1, 4/3, 4/6 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարենցի փ. 23, 21 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 1, 3, 7 շենքերը, Գայի պող. 1, 1/1 շենքերը, Դ.Մալյան նրբ. 2, 3 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-13:00 Ա․Շահինյան փ. 93, 107 սեփական տները, Մխիթարյան միաբանության դպրոցը, թիվ 5, 10 մանկապարտեզները, Ն․ Սաֆարյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քրիստափորի փ. 1-107 սեփական տները, Օստրովսկի փ. 1-95 սեփական տները, Ծխախոտագործների փ. 62-68 սեփական տները, Խորենացի փ. 49 շենքը, Ավան՝ Բրյուսով թաղ․ 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 շենքերը, Դուրյան թաղ․29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 56, 57 շենքերը, Սայաթ-Նովա թաղ․ 1/1, 1/2, 6, 7, 8, 8/1, 8/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Ա.Հովհաննիսյան փ. 10 շենքը, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ․ 3, 4, 6, 8 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 7 շենքը, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 91 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Դուրյան թաղ. 45 շենքը,
11:00-17:00 Եղիշե Թադեւոսյան փ․ 2, 4, 6 շենքերը, Արշակունյաց պող․ 48/3, 48/1, 50/2, 52/1 շենքերը, Բայդուկովի, Մխչյան, Կատովսկու, Օդեսայի փողոցների սեփական տները, Ֆուչիկի փ. 4 շենքը, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 15 շենքը, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 13 շենքի 1 եւ 2 մուտքերը, Նորաշեն թաղ. 5/1, 9, 11, 14, 15, 26, 27, 28, 47 շենքերը, Մազմանյան փ. 5/9 շենքերը, Բաբաջանյան փ. 1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ս․ Տարոնցի նրբ․ 10 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Չոլակյան եւ Ա.Տիգրանյան, Վրթանես Փափազյան, Ֆանարջյան փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆանարջյան 2-րդ նրբանցքի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ 6, 7 փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Ձորաղբյուր, Կամարիս եւ Գեղաշեն գյուղերը մասնակի,
10։30-16։30 Ծաղկաձոր քաղաքը մասնակի, Սպորտհամալիրն ամբողջությամբ, Ծաղկաձորի պոմպակայանը, «Մկրտչյան Գեւորգ» ԱՁ-ն, «Ինվեստ Մեդիա-Գրուպ», «Գրիգորյան» ԱՁ-ն եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-14:00 «Լեն-Թոր» Ա/Ձ-ն, «Երեւանյան ջրառ», Սոլակի տեղամասը, Սեփականատեր «Ջ.Հովհաննիսյան», «Բջնի-Քաղսի» այգեգործական ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-11։00 Վաղաշեն համայնքն ամբողջությամբ,
10։30-12։00 Սեւան քաղաքի «Կոնվերսբանկ» եւ «Հայբիզնեսբանկ» ընկերությունները, «Տարոն» սուպերմարկետը, Սեւանի պետական քոլեջը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-16:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Մուսայելյան գյուղի հին գյուղ թաղամասը մասնակի, Ախուրյանի տարածաշրջանի Ախուրյան գյուղը մասնակի,