Քարտից քարտ միջազգային փոխանցումներ IDBank-ի VISA քարտերով
Եթե IDBank-ի Visa քարտապան եք, ապա արդեն կարող եք գումար փոխանցել միջազգային VISA քարտերին VISA Direct ծառայության միջոցով։
Գործարքը կատարվում է առցանց, հաշված րոպեների ընթացքում՝ Ձեր ընտրած արժույթով և Ձեր ընտրած երկիր (երկրների ցանկն ընդլայնվում է)։
Բանկից տեղեկացնում են, որ VISA քարտերին նշված համակարգով փոխանցումները կարելի է կատարել ինչպես Idram&IDBank հավելվածով, այնպես էլ IDBanking.am առցանց հարթակով։ Արագ և հարմարավետ՝ 24/7 ռեժիմով կատարեք փոխանցումներ այլ երկրների VISA քարտապաններին։
Փոխանցում կատարելու համար անհրաժեշտ է պարզապես Idram&IDBank հավելվածում կամ IDBanking.am առցանց հարթակում սեղմել «Փոխանցել միջազգային Visa քարտերի» կոճակը և լրացնել պահանջվող տվյալները։ Վերջ․ գումարն ակնթարթորեն կհաշվեգրվի ստացող կողմի քարտին։
«Փոխանցել միջազգային VISA քարտերի» ծառայության պայմաններին կարող եք ծանոթանալ IDBank-ի պաշտոնական կայքում՝ անցնելով հղումով։