Իդրամն ու IDBank-ը՝ Career City Fest-ի մասնակից
Career City Fest 2024-ին Իդրամն ու IDBank-ը կունենան իրենց տարբերվող ու նարնջագույն տաղավարները։ Կարիերայի քաղաքում այս տարի նույնպես երկու օր շարունակ՝ ապրիլի 27-ին ու 28-ին, Դուք ունեք անկրկնելի հնարավորություն ծանոթանալու Իդրամի և IDBank-ի կորպորատիվ մշակույթին և իհարկե թափուր հաստիքներին։
Մեր տաղավարներում Դուք ոչ միայն կմասնակցեք տարբեր վիկտորինաների և կշահեք նվերներ, այլ որ շատ ավելի կարևոր է՝ հնարավորություն կունենաք շփվելու անմիջապես Մարդկային ռեսուրսների կառավարման աշխատակիցների ու ղեկավարների հետ, նրանց ուղղել հարցեր և ստանալ արժեքավոր խորհուրդներ Ձեր կարիերայի համար։
Ի դեպ, CCF-ի ընթացքում հնարավորություն կունենաք առավել մանրամասն ծանոթանալու IDBank-ի IDream ծրագրի հետ և անգամ դիմելու առաջիկա IDream 11-ին մասնակցելու համար։
Նշենք, որ թե՛ Իդրամը, թե՛ IDBank-ը մեծապես կարևորում են իրենց աշխատակիցների համար լիարժեք ու հարմարավետ աշխատանքային պայմանների ստեղծումը և, իհարկե, առաջարկում են արտոնությունների մի ամբողջ փաթեթ։ Բացի այդ, մեզ համար անչափ կարևոր է մեր աշխատակիցների մասնագիտական աճը, ու լինելով IDBank-ի կամ Իդրամի աշխատակից՝ Դուք կունենանք վերապատրաստման և մասնագիտական աճի մեծ հնարավորություններ։
Եվ, այսպես, սպասում ենք Ձեզ մեր տաղավարներում, որ միասին բացահայտենք մասնագիտական նոր հնարավորություններով լի աշխարհը։