Տասնյակ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 5-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Շիրակի փ․ 1, 2, 3, 20, 22 շենքեր, Արտաշիսյան փ․ 86, 88, 88ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ Դուրյան թաղ. 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 շենքեր, թիվ 5 և 10 մսուր-մանկապարտեզներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16:00 Նոր Արեշ 27փ․ 39-55, 14-33; 33փ․ 20-39, 71-123; 38փ․ 17-34 առանձնատներ,
11։00-17:00 Գրիբոյեդովի փ. 1Ա, 1Բ, 1/1 շենքեր, Զարյան փ. 15-17 շենքեր, Լեփսիուսի փ. 11-16 շենքեր, Ղափանցյան փ. 5/28-108 առանձնատներ, Ֆանարջյան փ. 1-91/3 առանձնատներ, Ուլնեցի փ. 139 շենք, Հասրաթյան փ. 18/7 շենք, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Կոմիտասի պող. 27-35Ա, 29/2-31, 34-38, 35/2, 37, 40-44, 41-43, 45/1-49, 46-68Ա, 52-54/1, 56, 59/6-61 շենքեր, Ադոնցի փ. 18/8 շենք, Վրացական փ. 4-8, 9, 10, 15-17 շենքեր, Գրիբոյեդովի փ. 1Ա, 1Բ, 1/1, 2-4/6, 5, 5Ա, 7-31, շենքեր, Զարյան փ. 1-2/1, 15-17, 19-21 շենքեր և 2-18 առանձնատներ, Հայրիկ Մուրադյան փ. 16-35 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 2-2/1, շենքեր, Հր.Քոչարի փ. 165-171 շենքեր, Ա․Խաչատրյան փ. 30-32, 31/1-33/1 շենքեր, Մամիկոնյանց փ. 35-39, 42-44, 50, 54-58Ա շենքեր, Ն․Տիգրանյան փ. 5-7 շենքեր, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Կարախանյան փ. 36 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 65 դպրոց, Ֆրունզեի փ․ 60ա շենք, Բագրատունյաց պող․ 53 շենք, Արշակունյաց պող․ 119, 186, 194,194/3, 200, 204, 206, 208, 210, 214/3 առանձնատներ, Ֆրունզեի, Լ․Խաչիկյան, Թ․Սարյան, Ս․Սարգսյան, Զ․Եսայան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարի Թաղ 6-21 փողոցների առանձնատներ, Չարենցի փ. 10-24 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն 3-րդ թաղ․ 5, 6, 7, 34Ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,