Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Հալաբյան փ. 26, 22Բ, 22Ա, 24 շենքեր, Վարուժանի, Շրջանային և Մեծարենցի փողոցներ,
11։00-16:00 Նոր Արեշ 22փ․ 15-42 առանձնատներ, Էրեբունի փ. 21, 21/1, 23 շենքեր, Էրեբունի փ. 11 փողոց 72 շենք, Ազատամարտիկների փ. 87, 89 շենքեր և 75-82 առանձնատներ,
11։00-17:00 Ամիրյան փ. 2, 4 շենքեր, Բուզանդի փ. 6-45 առանձնատներ, Կողբացու փ.18-45 առանձնատներ, Բայրոնի փ. 8, 10, 12 շենքեր, Մոսկովյան փ. 21, 23, 25, 27 շենքեր, Տերյան փ. 71, 83 շենքեր, Աբովյան փ. 37, 39, 41 շենքեր, Կորյունի փ. 6, 6ա, 8 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թաիրովի փ. 10-46 առանձնատներ, Նորագյուղ թաղ. 64-350 առանձնատներ, Իսակովի պող. 3/1, 3/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ջրվեժ՝ Ձորաղբյուր Հայկ Մխիթարյանին պատկանող տարածք,