ՔՊ-ում այժմ էլ մարզպետների ձայներն են հաշվում Փաշինյանի հակաեկեղեցական արշավը վտանգված է Սփյուռքը պետք է լինի Հայաստանի շարունակությունը և մասնակցի որոշումների ընդունմանը․ Ատոմ ՄխիթարյանՊահպանելով, զարգացնելով և պաշտպանելով հայերենը՝ մենք պաշտպանում ենք ոչ միայն մշակույթ, այլև պետականություն․ Նաիրի Սարգսյան Մենք բացում ենք պատմության նոր էջ՝ վստահ և արժանապատիվ քայլերով. Գագիկ ԾառուկյանConverse Trusted. Վերաֆինանսավորման բիզնես վարկ՝ վարկային արձակուրդի հնարավորությամբՍտեղծվել է մոլեկուլ, որը ինքնահավաքվում է արևային մարտկոցների մեջ Սամվել Կարապետյանը տարիներ շարունակ Արցախում ծնված յուրաքանչյուր չորրորդ երեխայի ընտանիքին նվիրաբերել է 4000- ական ԱՄՆ դոլար. տեսանյութ «ՀայաՔվեն» արդեն նաև Մասիսում էԿգործակցենք մաքուր հետագիծ ունեցող նոր քաղաքական ուժերի հետ. Ավետիք Չալաբյան Քաղաքական դաշտում նոր կենտրոն․ «Մեր Ձևով» շարժումն ու «Ուժեղ Հայաստան»-ի օրակարգը Ավստրիայից հնչած հստակ ուղերձը․ Եպիսկոպոսների ժողովը վերահաստատեց հավատարմությունը Կաթողիկոսին Չորս տարի անց. ուկրաինական պատերազմը` որպես տրանսֆորմացիայի կատալիզատոր. «Փաստ» «Դարձ ի շրջանս յուր». ի՞նչ է կատարվում անշարժ գույքի շուկայում արհեստական «բումից» հետո. «Փաստ» «Ժողովրդին պատերազմով վախեցնելով, Ադրբեջանի հետ համագործակցելով, «խաղաղության» քարոզ անելով՝ փորձելու են ինչ-որ արդյունք ստանալ». «Փաստ» Արդյո՞ք ավելի սանձարձակ կդառնա պատերազմը Եկեղեցու դեմ. «Փաստ» Վահագն Խաչատուրյանն ինչ-որ բա՞ն է ակնարկում Նիկոլ Փաշինյանին. «Փաստ» Հանրությունը հերքում է ԿԳՄՍՆ-ի «հերքումը». «Փաստ» Ո՛չ քայլ են անում, ո՛չ էլ վերջնական պատասխան տալիս. «Փաստ» Դոլարն ու եվրոն շարունակում են էժանանալ
Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 8 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 20-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-11։00 Ավան՝ Դուրյան թաղ․ 34, 36, 37, 38, 39, 44, 45 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Աբովյան փ. 3/2, 5/1 շենքերը, Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4 շենքերը, Տերյան փ. 18, 20, 24, 28, 30, 32 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թաիրովի փ. 46/81 շենքը, Նորագյուղ թաղ. 1-369 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ՝. Գայի պող. 21, 23, 27, 28, 31, 52 շենքերը, Մոլդովական փ. 48/4, 50/3, 50/5, 50/6, 60 շենքերը, Բագրեւանդ թաղամասի սեփական տները, թիվ 150 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Խորենացի փ. 118-154; 3-րդ փակ. 1-76; 4-րդ նրբ. 961 սեփական տները, Նորք-Մարաշ՝ Նորքի 1-ին փողոցի սեփական տները, «Արթուր» ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 11/2 շենքը, Մոլդովական փ. 4/2, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1, 43/1 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան 2-րդ նրբ. 5 շենքը, Քոչարյան փ. 6, 8, 10, 12 շենքերը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Ա.Հովհաննիսյան փ. 4, 6, 6/1, 8, 8/1 շենքերը, Գայի պող. 37, 39, 41, 43 շենքերը, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 38 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 թիվ 147 մանկապարտեզը, Գարեգին Նժդեհի փ․ 42, 44, 48, 56ա, 56բ շենքերը, թիվ 5 բժշկական միավորումը, Արշակունյաց պող․ 45, 47, 49 շենքերը, «Հայ քիմ․մեքենա» ՓԲ ընկերությունը, թիվ 75 դպրոցը, Ներքին Շենգավիթ 12, 13 փողոցների սեփական տները, Չեխովի փ․ 10 շենքի 4, 5, 6 մուտքերը, Ս․Տարոնցի փ․ 22 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Թբիլիսյան խճուղու Շրջանցիկ թունելի բոլոր սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ղափանցյան փողոցի ջերմոցները, «Ծարավ Աղբյուր» պոմպակայանը, «Կինո Արխիվ», «Իմեքս Գրուպ», «Իտոկոլ ԱՄ ԿՈ», «Ջերմին», «Հայ Արիներ» ՍՊ ընկերությունները, Չոլակյան, Փափազյան, Ա.Տիգրանյան, Վարշավյան փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոյեդովի փ. 2, 4 շենքերը եւ սեփական տները, Կոմիտասի պող. 52, 54/1 շենքերը, թիվ 16 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արամ Խաչատրյան փ. 30, 32 շենքերը եւ սեփական տները, Արամ Խաչատրյան 1-ին նրբ. 2 շենքը, թիվ 132 դպրոցը, թիվ 33 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նաիրի Զարյան փ. 74 շենքը, «Էլիտ Սերվիս» ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Օլդ Թբիլիսի», «Դյուպլեկս», «Ղ-Տելեկոմ» ՓԲ ընկերությունները, «Գեոդեզիա եւ Քարտեզագրություն» ՊՈԱԿ, «Հորիզոն-95», «Ֆերակօ», «Էկոսենս» ՍՊ ընկերությունները, Մազմանյան փ. 2 շենքը, Օհանովի փ. 78 շենքը, Լենինգրադյան փ. 23/12 շենքը, Անդրանիկի փ. 56, 67 շենքերը, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 2/9 շենքը, Բաբաջանյան փ. 109 շենքը, Շերամի փ. 101 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,