10:30-12։30 Ելփին, Չիվա, Ռինդ գյուղեր և Արենի գյուղ մասնակի,
10։00-15:00 Չարենցավան քաղաք՝ 9-րդ թաղ. 1-4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17։00 Նոր Արտամետ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Գլոբուս», «Պոմպայական-3», «Սառնարան-1», «Անկարան», «Արտամետ», «Տիգարբո», «Ա Մարտիրոսյան», «Օզեմ», «Գ․ Կարապետյան», «Հ.Խաչատրյան», «Հ Ավագյան», «ԷԱ ԷՆԴ», «Կլուբնիչնայա պոլյանա», «Տ.Դադայան», «Բեյ Ընդ Ջի գրուպ», «Մ. Ղասաբյան», «Մ․ Միքայելյան», «Ռոյալ Գլաս գրուպ», «Տ․ Բրսոյան», «Հ․ Ղարաբաղցյան», «Հեք Նիքլ», «Հ․ Գրիգորյան», «Ն․ Աբրահամյան» և «Ագրո Բերք» ընկերություններ, Նոր Գեղի գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,«Վիվա-ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և «Նաիրի ՃՇՇ» ԲԲԸ,
11:00-12:00 Գավառ քաղաք՝ Արծվաքար թաղամաս մասնակի, Արծվաքար թաղամասի Սազայի փողոցի բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սայադյան փողոց մասնակի, «Մարտին Բարսեղյան» կոչվող տարածքի բոլոր բնակիչ-բաժանորդներ, ԱԻՆ-ի վարչական շենք, Կարմիր համայնք՝ «Թիմ Տելեկոմ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան,
13:00-14:00 Լոռի բերդ, Լեջան, Ագարակ, Յաղդան, Հովնանաձոր և Կողես գյուղեր: