Գազամատակարարման պլանային դադարեցումներ Գեղարքունիքի մարզի Զոլաքար բնակավայրում, Դիլիջանում, Երևանում, Առինջում սեպտեմբերի 17-ին և 18-ին
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով սեպտեմբերի 17-ին ժամը 09:30-ից մինչև սեպտեմբերի 18-ը ժամը 19:00-ն կդադարեցվի Գեղարքունիքի մարզի Զոլաքար բնակավայրի 7-րդ փողոցի, հարակից թաղամասերի գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը։
Սեպտեմբերի 17-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 16:00-ն կդադարեցվի Տավուշի մարզի Դիլիջան քաղաքի Սայաթ-Նովայի, Շահումյան, Գայի, Հովսեփյան փողոցների, հարակից տարածքների գազասպառողների, Մոնթե Մելքոնյան ռազմական վարժարանի, «Գոշ-Գազ» ՍՊԸ-ի ԱԳԼՃԿ-ի, «Սուրեն Աղաջանյան», «Այվազ Թամրազյան» ԱՁ-ների գազամատակարարումը։
Սեպտեմբերի 18-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն կդադարեցվի Երևան քաղաքի Էրեբունի վարչական շրջանի Նոր-Արեշ 11-րդ փողոցի թիվ 72 բազմաբնակարան շենքի, 11-րդ փողոցի թիվ 55-ից մինչև 63/5, 22-րդ փողոցի թիվ 1-ից 42 առանձնատների, Ազատամարտիկների փողոցի թիվ 87, 89 բազմաբնակարան շենքերի և թիվ 49-ից մինչև 75 առանձնատների գազասպառողների,
ժամը 09:00-ից մինչև ժամը 19:00-ն՝ Կոտայքի մարզի Առինջ բնակավայրի Մ.Մկրտչյան 1-ին, 2-րդ, 3-րդ, 5-րդ, 7-րդ, Տերյան 1-ին, 2-րդ, 3-րդ, 4-րդ, 5-րդ, 6-րդ, 7-րդ փողոցների առանձնատների, 1-ին փողոցի թիվ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9 բազմաբնակարան շենքերի, Դուրյան թաղամասի 10-րդ փողոցի, 1-ին փողոցի թիվ 18-ից մինչև 27, 2-րդ փողոցի թիվ 2-ից մինչև 20, 3-րդ փողոցի թիվ 1-ից մինչև 16 առանձնատների, 1-ին փողոցի թիվ 10 բազմաբնակարան շենքի գազասպառողների,
ժամը 09:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն՝ Երևան քաղաքի Շենգավիթ վարչական շրջանի Ծովակալ Իսակովի պողոտայի թիվ 23/7, 23/14, 27, 27/3, 27/7, 27/9, 27/20, 27/23, 27/24, 27/29, 27/35, 27/43, 27/65, 29/13, 29/14 առանձնատների գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը։