IDBank-ը՝ HR Expo 2024 մասնակից
IDBank-ը մասնակցեց HR Expo 2024-ին՝ ներկայացնելով աշխատավարձային համակարգի իր բացառիկ լուծումը՝ IDsalary փաթեթը։ HR Expo-ն B2B էքսպո-կոնֆերանս է, որը միավորում է HR մասնագետներին, բիզնես առաջնորդներին և ոլորտի փորձագետներին: Մեկօրյա միջոցառումը կարևոր հարթակ է՝ գիտելիքներ կիսելու և մարդկային ռեսուրսների կառավարման տեխնոլոգիաների ու լուծումների նոր միտումներին ծանոթանալու համար:
IDBank-ի ինստիտուցիոնալ բիզնեսի և համագործակցության վարչության թիմը ներկա էր էքսպոյին՝ կազմակերպությունների ներկայացուցիչներին պատմելու Բանկի աշխատավարձային փաթեթի առանձնահատկությունների մասին, որոնք լավագույնս կծառայեն ընկերությունների աշխատակիցների ֆինանսական կարիքներին։
IDsalary փաթեթն առաջարկում է ճկուն և հարմարավետ տարբերակ աշխատավարձերի փոխանցման համար՝ միաժամանակ տրամադրելով մի շարք արտոնություններ, որոնք բարելավում են աշխատակիցների բանկային փորձառությունն ու ֆինանսական բարեկեցությունը։
IDBank-ի ինստիտուցիոնալ բիզնեսի և համագործակցության վարչության ղեկավար Արթուր Սեյրանյանը նշում է, որ Բանկում մշտապես ներդնում են առավելագույն ջանքերը՝ բիզնես հաճախորդների համար ստեղծելու անհատականացված բանկային լուծումներ՝ հարմարեցված վերջիններիս կարիքներին, որոնք առավելագույնս ծառայում են բիզնեսների կայուն զարգացմանն ու աճին։ «IDBank-ում մենք գիտակցում ենք բիզնեսների մարտահրավերները՝ ապահովելով աշխատավարձային համակարգի արդյունավետություն և աշխատակիցների համար առավելությունների ստեղծում։ HR Expo-ն ևս մեկ հիանալի հնարավորություն է՝ ընկերություններին պատմելու և ներկայացնելու մեր բացառիկ փաթեթը», - ասաց Արթուր Սեյրանյանը։
IDsalary  աշխատավարձային նախագծին միանալու առաջին քայլն է փաթեթի ակտիվացումը, որը ենթադրում է բիզնեսի համար հաշվի բացում, օնլայն և մոբայլ բանկինգ համակարգերի տրամադրում, որն էլ լիովին անվճար է։ Իսկ ընկերությունների աշխատակիցների ժամանակը խնայելու համար քարտի տրամադրման գործընթացն իրականացվում է հեռավար, և բանկ այցելելու կարիք չկա։