Նշված հասցեներում գազանջատումներ կլինեն
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով հոկտեմբերի 31-ին ժամը 09։00-ից մինչև ժամը 18։00-ն կդադարեցվի Սյունիքի մարզի Կապան քաղաքի Գ.Նժդեհի փողոցի բազմաբնակարան շենքերի, Գ.Նժդեհի փողոցի նրբանցքների, Ա.Մանուկյան փողոցի թիվ 1, Ռ.Մելիքյան փողոցի թիվ 6, Չարենցի փողոցի թիվ 2, 4, Մ.Ստեփանյան, Ազատամարտիկների փողոցների բազմաբնակարան շենքերի, առանձնատների, «Վաչագան», «Բաղաբուրջ» թաղամասերի գազասպառողների,
ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 15:00-ն`Արագածոտնի մարզի Մաստարա բնակավայրի գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների,
ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն`Արագածոտնի մարզի Քուչակ, Ծաղկաշեն, Շենավան, Հարթավան, Երնջատափ, Նորաշեն, Արագած, Ափնագյուղ, Արայի, Վարդենուտ, Վարդենիս, Չքնաղ բնակավայրերի գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների,
ժամը 09:00-ից մինչև ժամը 20:00-ն`Երևան քաղաքի Կենտրոն վարչական շրջանի Չարենցի փողոցի թիվ 27, 27/1 բազմաբնակարան շենքերի գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը։
Ընկերությունը հայցում է գազասպառողների ներողամտությունը և խնդրում պահպանել անվտանգության պահանջները։