Պլանային անջատումներ՝ 10։00-ից
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 4-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-14:00 Նուբարաշենի խճ․ 1, 2, 3, 4, 5 շենքեր,
11։00-17:00 Աբելյան փ. 9, 11, 13 շենքեր, Շինարարների փ. 22, 24, 26, 28, 28/3, 32 շենքեր, Ռ․Մելիքյան փողոց մասնակի, Սեբաստիայի փ. 18, 18Ա, 20 շենքեր, Գաջեգործների 1 փողոց 74/1, 74/2 շենքեր, Բեռնակիրների փ. 38-85 առանձնատներ, Նար-Դոսի 2 փողոց 13-15 բնակարաններ, Ավան՝ Թումանյան թաղամաս 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 46 շենքեր, հարակից տարածքների առանձնատներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քաջազնունի փ. 5, 7, 7/5, 8, 9, 9/5, 11 շենքեր, Նար-Դոսի փ. 73ա, 75, 77 շենքեր, Վարդանանց փ. 28, 28/1, 28/2 շենքեր և 96-107, 106, 112 առանձնատներ, Մաշտոցի պող. 20/4, 15/5 շենքեր, Արամի փ. 35 շենք, Հրազդանի Կիրճ, Լեոյի փ. 54 շենք, Ներքին գործերի նախարարության շենք, Ազգային անվտանգության շենք, Արցախ Կոմիտե, Քաղաքային վարչություն, Երևանի Պետական Համալսարան, Այգեստան 9 փողոց 2/1, 4, 64, 79, 67-105; 11 փողոց 7-227 առանձնատներ, Այգեստան 10 փողոց 1-12 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Չարենցի փ. 17ա, 17բ շենքեր,