Վճարի՛ր Իդրամով Երեւան մոլում եւ շահի՛ր նվերներ
Սև ուրբաթը գնումների սիրահարների ամենասպասված «տոնն է»։ Բոլորը հետաձգում են գնումները՝ այդ օրերին սիրելի իրերն առավել շահավետ ձեռք բերելու համար։ Է՛լ ավելի հարմարավետ է, երբ կարելի է գնալ առևտրի կենտրոն, որտեղ ամեն ինչ ձեռքի տակ է, կատարել գնումներ ու զեղչերից բացի մասնակցել նաև խաղարկությունների։
Դե իսկ սև ուրբաթին ընդառաջ Իդրամն ու «Երևան մոլ»-ը հայտարարում են նոր խաղարկության մասին։
Այսպիսով, նոյեմբերի 29-ից մինչև դեկտեմբերի 1-ը ներառյալ «Երևան Մոլ»-ի խանութներից Idram&IDBank հավելվածով 10․000 կամ ավելի դրամի առնվազն 3 միանվագ QR վճարում կատարելով և էլեկտրոնային անդորրագրերը տեղեկատվական տաղավար մոտեցնելով՝ կարող եք շահել 5․000 - 50․000 դրամին համարժեք idplus-ի նվեր-քարտերից մեկը։ Խաղարկության մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Բացի այդ, «Երևան մոլ»-ի կողմից ևս խաղարկություն կա․ գնումներ կատարելով առևտրի կենտրոնի խանութներում՝ կարող եք դառնալ 2 հատ 500․000 կամ 10 հատ 100․000 դրամները շահողներից մեկը։
Բաց մի՛ թողեք սևուրբաթյան շահավետ հնարավորությունները։