Մի sms էլ ՔՊ-ական պատգամավորը կստանա Էրդողանը վտանգավոր է և՛ տարածաշրջանի, և՛ իր ժողովրդի համար. Իսրայելի ԱԳ նախարար Ճապոնացի գիտնականների հայտնագործությունը կարող է էապես բարելավել արևային վահանակները Շատերը հիմա սպասում են հետընտրական զարգացումներին. Ավետիք Չալաբյանի դիտարկումները Փաշինյանի վերջի սկիզբը. զավակները խժռեցին հեղափոխությունը «Քաղպայմանագրին» ջախջախեցին Փարաքարում և Գյումրիում Հատուկ օպերացիա՝ Երևանում. վնասազերծվել են օտարերկրացիներ «ՀայաՔվեն» դիտարկել է Փարաքարի ՏԻՄ ընտրությունները «Հայոց համազգային միասնությունը» շնորհավորում է ընդդիմադիրներինՊՆ-ն հաղորդագրություն է տարածել Եթե երեկվա քվեարկությունից հանենք վարչական ռեսուրսը, տոտալ ուղղորդումները տեղամասերում, ուժայինների ճնշումները, տակը կմնա նույն թիվը` 638 ձայն․ Դավիթ Սարգսյան 80-ամյա հաղթանակի տոնակատարության շրջանակներում Մհեր Ավետիսյանն այցելեց գյուղ Չքնաղ Հարթավան, այնուհետև՝ Քուչակ80-ամյա հաղթանակի տոնակատարության շրջանակներում Մհեր Ավետիսյանն այցելեց Շողակն գյուղԸնտրությունները, միանշանակ, ոչ մրցակցային էին․ Արամ Պետրոսյան Դժվար է ասել՝ այս ամենը անփութություն է, թե միտում. Չալաբյանը՝ արձանագրված խախտումների մասինԹիմակիցներիս հետ այսօր Ազատության հրապարակում էի, որտեղ Արցախի մեր հայրենակիցներն են․ Լիաննա Մանուկյան Մարդկանց ակնհայտ ուղղորդում են, տեղեր կան շատ բարձր է այդ միտումը, որովհետև կուտակումը շատ մեծ է Բացահայտ կեղծիքներով ընտրություններ են ընթանում. Ցոլակ Ակոպյան Մեր պատմության վատագույն ընտրություններից մեկն է, համատարած խախտումներ են Սարիկ Մինասյանի թաղամասն է սա, այստեղ շատ են ուղղորդումներն ու կուտակումները. «Հայաքվեի» անդամ
Գյումրու քաղաքապետի թեկնածու Մարտուն Գրիգորյանը նախընտրական քարոզարշավի շրջանակում իր թիմի հետ այցելել էր «Արցախ» թաղամաս
«Մեր քաղաքը» դաշինքի առաջնորդ, Գյումրու քաղաքապետի թեկնածու Մարտուն Գրիգորյանը նախընտրական քարոզարշավի շրջանակում իր թիմի հետ այցելել էր «Արցախ» թաղամաս, որտեղ ավանդույթի համաձայն հանդիպեց ջերմ ընդունելության։
Դիմելով հանդիպման մասնակիցներին` «Մեր քաղաքը» դաշինքի առաջնորդը շեշտեց, որ այս թաղամասն իր համար շատ հարազատ ու կարևոր թաղամաս է, քանի որ այդտեղ է ծնվել, մեծացել, կրթություն ստացել ու արել առաջին քայլերը, ապրել այնպիսի կյանքով, որի արդյունքում ընտրվել է ԱԺ պատգամավոր, իսկ հիմա հայտ է ներկայացրել ընտրվելու Գյումրու քաղաքապետ, որպեսզի լուծում տրվի Գյումրու բոլոր հոգսերին ու խնդիրներին, որոնք քաղաքում շատ են։
Մարտուն Գրիգորյանը նշեց, որ իր թեկնածությունը չի առաջադրել, որպեսզի ավագանու մի քանի անդամ ունենա Գյումրիում ու Երևանում հպարտանա, որ ավագանու խմբակցություն ունի, այլ հստակ հայտ է ներկայացրել քաղաքապետ ընտրվելու։
Նշենք, որ այսօր իրավապահները խուզարկություններ են սկսել Մարտուն Գրիգորյանի նախընտրական շտաբում, գրասենյակներում և տանը։ Ըստ փորձագետների՝ «Մեր քաղաքը» դաշինքի առաջնորդի դեմ սկսված հետապնդումներն առավելապես պայմանավորված են նրա բարձր վարկանիշով և ընտրություններում մեծ թվով քվեներ ստանալու հնարավորությամբ։