«ՀայաՔվե» ազգային քաղաքացիական միավորումը Տավուշի մարզի Դիլիջան քաղաքում կազմակերպելու է «Ազատ ընտրությունների դերը ժողովրդավարական հասարակությունում» թեմայով անվճար դասընթաց
«ՀայաՔվե» ազգային քաղաքացիական միավորումը, կարևորելով ժողովրդավարական կարգերի հաստատումը և քաղաքացիական հասարակության զարգացումը ՀՀ-ում, 2025 թ․ մայիսի երկրորդ կեսին Տավուշի մարզի Դիլիջան քաղաքում կազմակերպելու է «Ազատ ընտրությունների դերը ժողովրդավարական հասարակությունում» թեմայով անվճար դասընթաց, որը վարելու են ոլորտի փորձառու և լավագույն մասնագետները:
•Դասընթացի մասնակիցներին կտրվեն վկայականներ: Մասնակիցները նաև հնարավորություն կստանան դիտորդական աշխատանք իրականացնելու ինչպես համապետական, այնպես էլ ՏԻՄ ընտրություններին:
Դասընթացին մասնակցել ցանկացողները կարող են լրացնել մեկնաբանության մեջ հղումով տրված հայտը մինչև ս.թ. մայիսի 15-ը ներառյալ: