«Մուլտի Ագրո» ընկերությունը Հայաստանի ողջ տարածքով ընդլայնում է գործունեության սպեկտորը
Արմինե Սիմոնյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրում է.
Այսօր «Ժամանակ» թերթի կողմից մամուլում տարածվեց հերթական ապատեղեկատվությունը , որն ամբողջությամբ չի համապատասխանում իրականությանը: Նյութում գրված էր այն մասին, որ Ռոզա Ծառուկյանի կողմից ղեկավարվող «Մուլտի Ագրո» ընկերությունը կարող է սնանկ ճանաչվել և փակվել: Սա ուղղակի բացարձակ սուտ է համեմված անհասկանալի միտումներով և նման բան չի կարող լինել, քանի որ «Մուլտի Ագրոն» ոչ միայն չի սնանկացել, այլև հակառակը ժամանակին զուգընթաց շարունակում է ավելի զարգանալ և նույնիսկ Հայաստանի ամենահեռավոր վայրերում, ի դեմ Ռոզա Ծառուկյանի, զարգանում է գյուղատնտեսությունը և բացվում են նոր աշխատատեղեր: Այսօր շատ քչերն են այդ տարիքում նման ջանասիրությամբ մեծ գործունեություն ծավալում ի նպաստ հայրենիքի զարգացմանը: Իսկ այսօր ոհմանք փորձում են ինչ-որ շվաք գցել Ռոզա Ծառուկյանի անձնվեր կատարած գործի վրա: Հասկանալի է, որ սա հերթական մանիպուլյացիան է, որը ստիպում է ընթերցողին բացասական կարծիք կազմել տվյալ լրատվականի մասին: