Կարծում եմ ՀՅԴ-ից հետո հաջորդը թիրախում են օրինական զենք ունեցող և զենքին տիրապետող «ազգային» հայերն ու ռազմամարզական կազմակերպությունները․ Աննա Կոստանյան
Կարծում եմ ՀՅԴ-ից հետո հաջորդը թիրախում են օրինական զենք ունեցող և զենքին տիրապետող «ազգային» հայերն ու ռազմամարզական կազմակերպությունները։ Ցանցում և որևէ տեղ չեմ նկատել դատապարտող հայտարարություններ նման կառույցների ու անձանց կողմից։ Եթե կարծում եք լռելով զերծ եք մնալու իշխանության սկսած «ռեյդից», չարաչար սխալվում եք։ Ինչպես ՀՅԴ-ն, այնպես էլ դուք, բացարձակ «ձեռք չեք տալիս» սրանց, նույնիսկ ավելի, քան ՀՅԴ-ն. եթե դաշնակցականների մոտ գտնված զենքի իմիտացիան կարողացան ուռճացրած փուչիկ սարքել, տեռորիստի պիտակ կպցնել, ապա վստահեցնում եմ ձեզ, ԴՈՒՔ սրանց համար ավելի մեծ ու լուրջ վտանգ եք ներկայացնում՝ թուրքական օրակարգն առաջ տանելու ճանապարհին։
Հիշողություններդ մի քիչ լարեք, մի քիչ էլ թուրք-ազերական մեդիան պրպտեք, կամ Google search ու ChatGPT արեք, միանգամից կգտնեք այս երկու երկրների կողմից ներկայացվող՝ հետևողական պահանջը արգելելու ռազմական բնույթի կառույցները Հայաստանում։