ՀԷՑ-ում 40 տոկոսով ավելացել է վթարների թիվը, իրենք հայտարարում են, որ չի աճել. Դավիթ Ղազինյան Ի՞նչ սպառնալիքներ և հնարավորություններ ունի TRIPP-ը․ Նաիրի Սարգսյան Բաքվի բռնապետական տրիբունալը 20 տարի ազատազրկման է դատապարտել Ռուբեն Վարդանյանին. Ավետիք ՉալաբյանԹոշակառուների անկանխիկ ծախսերը նվազագույն են, հետվճարի այդ մեխանիզմը՝ անարդյունավետ․ Դավիթ ՀակոբյանԲաժանիր, որ տիրես․ մեր ժողովրդին միտումնավոր են պառակտել․ Լիլիթ Արզումանյան Դավիթ Ղազինյանի ասուլիսը. ուղիղՖասթ Բանկը 600 միլիոն դրամից ավելի աջակցություն է տրամադրել տարբեր նախագծերի Ո՞վ կփոխարինի Հրայր Թովմասյանին 2024 թվականին ՀՀ-ում հանրաքվե չի եղել, առանց հանրաքվեի այդ տարածքները Ադրբեջանին փոխանցելը հանձնում անվանելը, մեղմ ասած, արդարացված է․ Մելոյանը՝ Կիրանցի մասինԲացի թուրքից, բոլորը ձեզ համար թշնամի՞ են. Արման ԱբովյանԲանջարեղեն արևային վահանակների տակ. Ուզբեկստանը և Ֆրանսիան գործարկում են ագրովոլտային համակարգեր Բուհեր, ուսանողական ինքնակառավարում և պետական գերակայություններ․ բարձրագույն կրթության խնդիրները«ՀայաՔվեն» «Անի պլազա» հյուրանոցի «Նաիրի» սրահում մամուլի ասուլիս-շնորհանդեսով կազդարարի իր քաղաքական հայտի մեկնարկըԻնչ նպատակով ենք մենք մտնում քաղաքականություն, և որն է մեր առանցքային հանձնառությունը. Ավետիք ՉալաբյանԹող գնան ղուրբան լինեն 5000 տղերքին. վանաձորցիների կարծիքները. «Համահայկական ճակատ» շարժումՎաղը` ժամը 15:00-ին, ՀՀ գլխավոր դատախազության շենքի առջև կկայանա ակցիա. «Համահայկական ճակատ» շարժումՍահմանադրական փոփոխությունների հանձնաժողովն է արձանագրել, որ Վենետիկի հանձնաժողովը խնդրել է վերացնել երկքաղաքացիության և մշտական բնակությունների ցենզերը. Ռ. ՀայրապետյանՀայաստանին անհրաժեշտ են տնտեսական և ենթակառուցվածքային խոշոր նախագծեր. Գագիկ ԾառուկյանՍտորագրահավաք՝ ի աջակցություն Հայ Առաքելական Սուրբ Եկեղեցու «Իրենց միակ կարմիր գիծը իշխանությունը պահելն է, մնացած բոլոր դեպքերում ցանկացած կարմիր գիծ հատելի է այս իշխանությունների համար». «Փաստ»
Այո՛, Սամվել Կարապետյանը քաղբանտարկյա՛լ է. Հայաստանի հաջորդ նախագահ Սամվել Կարապետյանը պետք է անհապաղ ազատ արձակվի. Խաչիկ Ասրյան
Հրապարակավ դիմում եմ հազարավոր մեր ա՛յն հայրենակիցներին, որոնց Սամվել Կարապետյանն առանց հաշվարկների, առանց ակնկալիքների տարիներ ի վեր ցուցաբերել է նյութական և ոչ նյութական բազմաթիվ աջակցություններ.
ո՞ւր եք, ինչո՞ւ ձայն չեք հանում, ինչո՞ւ օրինական գործողություններ չեք իրականացնում, ո՞ւմ եք սպասում, ումի՞ց եք վախենում, թե՞ մտածում եք, որ ձեր կողմից մեկ-երկու անգամ գրված ֆեյսբուքյան ստատուսները կամ ԶԼՄ-ին տված հարցազրույցները լիարժեք բավարար են Սամվել Կարապետյանին աջակցելու համար։
Բոլորդ ուշադիր լսե՛ք ինձ.
Հայաստանում տեղի ունենալիք Ազգային Ժողովի առաջիկա ընտրություններում միանշանակ հաղթելու է քաղաքական ա՛յն ուժը, որի Առաջնորդը, կամավոր հիմունքներով, մասնակցել է Հայաստանի, Արցախի և Հայ ժողովրդի դեմ թշնամի Ադրբեջանի կողմից սանձազերծված բոլոր պատերազմներին և միշտ, իր կյանքի գնով, պաշտպանել է Հայաստանը, Արցախը և Հայ ժողովրդին, ու հենց ԱԺ առաջիկա ընտրությունների հաղթանակից հետո էլ այդ քաղաքական ուժը Հայաստանի նոր Ազգային Ժողովում իրականացնելու է Սահմանադրական փոփոխություններ՝ կապված ՀՀ Նախագահ ընտրելու կարգը փոխելու, ինչպես նաև ՀՀ նախագահի լիազորություններն ընդլայնելու հետ, որին անմիջապես հաջորդելու է մեծանուն Հայորդի Սամվել Կարապետյանին նույն Ազգային Ժողովում Հայաստանի նոր նախագահ ընտրելու պատմական իրողությունը:
Հայաստանի տնտեսության մեջ բազմահազար աշխատատեղեր ստեղծած, սոցիալական, կրթական, առողջապահական, բնապահպանական, մշակութային, սպորտային հովանավորչական բազմահազար ծրագրեր իրականացրած, Հայաստանի և Արցախի պաշտպանական գերատեսչությունների, Հայ Առաքելական Սուրբ Եկեղեցու, Հայաստանի տեղական ինքնակառավարման մարմինների համար սոցիալական բազմաթիվ ծրագրեր կյանքի կոչած, Հայկական բարձրավանդակից դուրս՝ Երկիր Մոլորակի տարբեր անկյուններում, Հայաստանի, Արցախի և Հայ ժողովրդի պատիվն ու արժանապատվությունը միշտ բարձր պահած և պաշտպանած՝ «Տաշիր» ընկերության հիմնադիր, հայրենատեր Հայորդի Սամվել Կարապետյանը, այո՛, քաղբանտարկյա՛լ է․ Հայաստանի հաջորդ նախագահ Սամվել Կարապետյանը պետք է անհապաղ ազատ արձակվի։
ԱՍՏՎԱԾ միշտ պահպանի Հայաստանը։